» Wracamy na Wasze ekrany!

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2018-11-21 21:58:49 komentarzy: 16

W ostatnich tygodniach Tottenham24.pl nie był w stanie zagwarantować Wam dostarczania świeżych porcji informacji, tekstów, publicystyki, za co cała redakcja serdecznie przeprasza. To, że byliśmy w stanie uśpienia nie oznacza w żadnym wypadku, że zasnęliśmy na dobre!

Wrócimy na Wasze ekrany już w najbliższych godzinach i dniach! Na razie jesteśmy na etapie wewnętrznej pobudki, sprzątania, trzepania dywanów i prania zabrudzonej pościeli. Jeśli tylko wszystko zostanie uporządkowane, co powinno mieć miejsce już jutro, rozpoczniemy kolejny etap pracy dla Was.

Serdecznie zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzania Tottenham24.pl

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Twardy2 Wysłano: 24 listopada 2018; 10:33

O ***** ja już zapomniałem o tych bluzach, ale tez sobie zamówiłem jedną.

Ale do rzeczy Misiak. Gdzie w artykule było napisane, że strona nie ma nic wspólnego z tą akcją? Skąd ***** mam wiedzieć , że nazywasz się Wojciech Misiak, a nie Tomasz Chmara? Bolesław Prus też nie był Bolesławem Prusem tylko Aleksandrem Głowackim.

Jeśli coś wrzucasz na swoją stronę bez jasnego napisania na początku, że to inicjatywa prywatna, a Ty tylko udostępniasz miejsce, to każdy traktuje to jako inicjatywę ze strony.

Nie dziw się, ze to trafia w Ciebie i to od Ciebie wymagamy rozwiązania tego problemu, bo Ty to firmowałeś swoim nazwiskiem/nickiem. Tobie powinno zależeć najbardziej żeby to wyprostować, bo to z Twojej strony wyszło. Jakbyśmy byli ****ami, to można złożyć zawiadomienie, że właściciel strony tottenham24.pl nas ojebął na hajs i to Ty byś musiał udowadniać, ze to jednak nie Ty i dalej ta sprawą się zajmować.

odpowiedz
Autor: Freddie91 (Online) Wysłano: 22 listopada 2018; 21:38

Na razie to puste gadanie. Najpierw niech się coś zacznie dziać.

odpowiedz
Autor: Mortal (Online) Wysłano: 22 listopada 2018; 21:07

No szkoda, ale mimo wszystko dobrze wiedzieć, że właściciel strony coś robi i o niej nie zapomniał ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 listopada 2018; 19:31

Szkoda tylko że trzeba było syfu na połowe polskiego piłkarskiego twittera żeby to załatwić.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 22 listopada 2018; 19:12

Mortal,
Nie przepadł. Wystarczyło mocniej zainterweniowac i tutaj widzę swój błąd. Koszulka i plecak za drugie miejsce już jadą do zwycięzców.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 listopada 2018; 18:45

Dele właśnie stramuje Call of Duty na twitchu xd Odstawił już Fortnite?

odpowiedz
Autor: Mortal (Online) Wysłano: 22 listopada 2018; 15:52

No dobra, a co z tą akcją, co ziomek wygrał ligę i miał dostać koszulkę? W tym wypadku był zewnętrzny sponsor, który też przepadł czy jak?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 listopada 2018; 11:13

>>KRIS napisał:
>>A tak a propo niefirmowania swoim imieniem i nazwiskiem akcji "Bluzy" to link do wpisu: http://www.tottenham24.pl/news/Edycja-limitowana-zapisy-ruszyly-5873<br />
<br />
Kto jest jego autorem ?

Granda!

Ten news jest tak sformułowany, że nie da się domyślić, że to jest artykuł sponsorowany. Jest gdzieś to napisane? Ja nic nie zamawiałem, ale też nie pomyślałem (wtedy, przed rokiem), że firma produkującą te koszulki nie jest w żaden sposób związana z tt24.


odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 22 listopada 2018; 10:41

Tak, wielokrotnie próbowałem skontaktować się z organizatorem sprzedaży. Bez skutku. Wydaje mi się, że to wszystko z mojej strony, co mogłem i powinienem był zrobić. Mam maile na to, że próbowałem się z nim kontaktować i jeśli to w jakikolwiek sposób miałoby pomoc w wyjaśnieniu sprawy - służę pomocą.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 listopada 2018; 10:15

A tak a propo niefirmowania swoim imieniem i nazwiskiem akcji "Bluzy" to link do wpisu: http://www.tottenham24.pl/news/Edycja-limitowana-zapisy-ruszyly-5873

Kto jest jego autorem ?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 listopada 2018; 09:43

Artykuł był sponsorowany - czyli moderator zainkasował pieniądze i dalej niech się dzieje co chce. Nie poczuwa się Pan do czegokolwiek w tej sprawie ? Co Pan próbował zrobić w tej sprawie ? Kontaktował się Pan z tym oszustem ? Otrzymał Pan jakąkolwiek odpowiedź ?

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 22 listopada 2018; 09:36

W żadnym wypadku nie firmowalem tych bluz swoim imieniem. Artykuł był wyraźnie sponsorowany i nie na moje konto robiono przelewy.
Jedyne, co pozostaje jego - podkreślam - klientom, to zgłosić zbiorowo sprawę na policję.
Pozdrowiam

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 listopada 2018; 09:26

Ile bym nie stracił, to jest po prostu słabe, żeby nie powiedziec mocniej. Pan szanowny moderator firmuje swoim imieniem i nazwiskiem akcję "Bluzy" na stronie, po wystąpieniu problemów obiecuje pomóc i załatwić sprawę (jak to napisał "spróbujemy się z gościem dogadać";) a potem nabiera wody w usta, nie odpowiada na maile itd.

a potem nabiera wody w usta, nie odpowiada na maile itd.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 listopada 2018; 08:25

Ile floty utopiłeś w to?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 listopada 2018; 08:23

To a propo bluz do dziś ani bluzy, ani zwrotu pieniędzy. P. Misiak miał załatwić / dogadać się z osobą odpowiedzialną za tę akcję. Jak widać załatwiać to on potrafi co najwyżej swoje własne interesy.

odpowiedz
Autor: Mortal (Online) Wysłano: 22 listopada 2018; 00:28

Misiak jeszcze wchodzi na stronę :o
Przez sprzątanie rozumiem wysłanie koledze co wygrał ligę koszulki i zwrócenie pieniędzy za bluzy tym co zakupili?


Przez sprzątanie rozumiem wysłanie koledze co wygrał ligę koszulki i zwrócenie pieniędzy za bluzy tym co zakupili? ">odpowiedz
Sonda serwisowa

Graczem meczu z PSV był:






pokaż wyniki
Zawodnik meczu
WEST HAM 0:1 TOTTENHAM
Erik Lamela

Liczba głosów: 31%
Gole: 1
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: robbiee48
Strona istnieje od: 2129 dni
Użytkowników online: 3
Gości online: 69
Newsów: 5951
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18