» Verts: Jestem zadowolony z wygranej
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Obrońca Tottenhamu, Jan Vertonghen, był zachwycony, że powrócił do gry po dwóch miesiącach przerwy. Belg chce utrzymać swoją dobrą dyspozycję do meczu z Queens Park Rangers.
- To był trudny mecz. Jestem zadowolony z wygranej. Mecz odbył się w ciężkich warunkach, a to był mój pierwszy mecz po powrocie i moje pierwsze 90 minut od dwóch miesięcy, więc grało mi się trochę trudno. Każda wygrana na wyjeździe jest zawsze dobrym rezultatem. Muszę przyznać, że byłem szczęśliwy z wygranej.
- Naszym celem było strzelenie bramki, 1:1 byłby przyzwoitym wynikiem, ale nie perfekcyjnym. Wygraliśmy 2:1 i to ustawia nas w dobrej pozycji w rewanżu.
Jan wypowiedział się o niedzielnym rywalu.
- Queens Park to bardzo niebezpieczny zespół, z dużą ilością jakości, a także posiada w swojej drużynie bardzo dobrych napastników. Byłem zaskoczony, że przegrali u siebie. Grałem z nimi dwa razy i obydwa mecze były ciężkie. W niedziele spodziewam się tego samego.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy