» Umowa Lameli na ostatniej prostej

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2016-11-17 10:10:32 komentarzy: 16

Tottenham jest bardzo blisko podpisania nowego kontraktu z Erikiem Lamelą, zgodnie z doniesieniami angielskie i włoskiej prasy.Obecna umowa 24-latka obowiązuje do czerwca 2018 roku,  jednakże już za kilka dni ma zostać ogłoszona oficjalna informacja, jakoby Argentyńczyk związał się ze Spurs do 2020 roku.

Doniesienia głoszą, że to sam Mauricio Pochettino był inicjatorem zawarcia nowego kontraktu z Lamelą, bowiem piłkarz ten znajduje się w planach menadżera Spurs. Nie podlega wątpliwości, że to Pochettino bardzo pomógł Lameli, aby ten w końcu zaczął spełniać oczekiwania Spurs.

Lamela od początku przybycia na White Hart Lane zanotował 25 asyst w 85 występach Premier League. To bardzo dobry wynik, jednakże kibice Tottenhamu pamiętają, że w ostatnim sezonie w Romie Argentyńczyk zdobył 15 goli. Fani Kogutow wciąż czekają na gole Lameli, który dotychczas w 115 meczach 19 razy pokonywał bramkarza rywali/

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 18 listopada 2016; 21:30

Ta, 50 to za dużo jednak. Jak to na początku napisałem, to wydało mi się za dużo. ale tak ze 40 to czemu nie? 40 baniek to taka adekwatna cena według mnie.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 18 listopada 2016; 21:26

Mój komentarz był jedynie dla beki, więc wiesz :D

A teraz bardziej serio - wiadomo, że Lamela udowodnił, że ma umiejętności, jeden z kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu itp. itd. ale 50 czy 40 milionów to nikt za niego nie da. Nie jest wart aż takich pieniędzy. Nawet na tak popierdolonym rynku jaki jest teraz.



A teraz bardziej serio - wiadomo, że Lamela udowodnił, że ma umiejętności, jeden z kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu itp. itd. ale 50 czy 40 milionów to nikt za niego nie da. Nie jest wart aż takich pieniędzy. Nawet na tak popierdolonym rynku jaki jest teraz.">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 listopada 2016; 21:16

Soldado? Sissoko? To teraz porównaj skille wszystkich trzech i powiedz że 35 baniek za niego to wystarczająco.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 18 listopada 2016; 21:03

>>Komornik napisał:
>>30 funtów ok. 35 mln euro. Mało. Sona niech sprzeda za 15. Do Stoke w sam raz.

Żeby kibic Tottenhamu pisał, że 35 mln to mało... :o #Soldado #Sissoko

#Soldado #Sissoko">odpowiedz
Autor: maxiu_spurs Wysłano: 18 listopada 2016; 16:01

Pierdolicie takie głupoty, że głowa mała. Wasze życie kończy się na Sonie? Komornik za każdym jebanym razem znajdzie powód by napisać coś o Sonie. Skończcie w końcu, bo znowu wam zamknie te mordy i będziecie odszczekiwać te bezsensowne teksty.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 18 listopada 2016; 11:59

LL i Kane mają podpisać nowe papiery.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 listopada 2016; 11:25

Ej, ale sceny u Komornika na chacie to dobry tekst.

Son nie ma okresu słabszej gry. On mial okres dobrej gry, a teraz gra jak zwykle.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 listopada 2016; 22:32

Spamować gównem typu "sceny u komornika na chacie" też mnie ludzie irytują. Już trochę czasu od tego minęło. A to że na siłę go cisnę to prawda. Chciałbym zobaczyć tego gimbusa dżejkoba co pisze jak Son w końcu zostanie spisany na straty przez tych co go bronią.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 17 listopada 2016; 22:19

Komornik, wiesz, że cię szanuję, ale twoje komentarze czasem są bardzo irytujące. Najpierw plujesz się, że Son wciąż w klubie, później zaczął dobrze sezon i zacząłeś pisać, że myliłeś się. Ostatnio okres słabszej gry (mimo, że cała drużyna ostatnio gra ****owo), to znowu zaczynać go mieszać z błotem. Napisałem "okres słabszej gry", co nie równa się ze słabą grą. Po prostu jest ostatnio przeciętny, w sumie jak cała drużyna. A ty od razu go gnoisz, byle by wyszło, że miałeś rację. Nie miej mi za złe, ale to jest serio wkurwiające, jak wypatrujesz każdej okazji, by mu coś wytknąć.
Zastanów się nad tym.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 listopada 2016; 17:01

Adam12 przepraszam że teraz tak mało merytorycznie :( Gościu jebnął po dwa gole cieniasom i bogiem został okrzyknięty. Tygodnie mineły i wrócił na swoje miejsce. Póki co to się okazuje że 80 baniek w błoto poszło razem z dwoma innymi transferami z tego okna. Z jakimi to wy już wiecie. Można się pocieszać że niby jest jakiś zapis że Sissoko ratalnie i że jak go sprzedamy to przestajemy płacić im, czy że Bentaleb będzie wykupiony za 22 mln euro. Jak przy transferach nadal trafi się jakiś tani Alli a 2-3 transfery w **** można wsadzić.

Gościu jebnął po dwa gole cieniasom i bogiem został okrzyknięty. Tygodnie mineły i wrócił na swoje miejsce. Póki co to się okazuje że 80 baniek w błoto poszło razem z dwoma innymi transferami z tego okna. Z jakimi to wy już wiecie. Można się pocieszać że niby jest jakiś zapis że Sissoko ratalnie i że jak go sprzedamy to przestajemy płacić im, czy że Bentaleb będzie wykupiony za 22 mln euro. Jak przy transferach nadal trafi się jakiś tani Alli a 2-3 transfery w **** można wsadzić. ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 listopada 2016; 16:54

https://www.youtube.com/watch?v=kitwW7ZcwXU

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 listopada 2016; 16:53

30 funtów ok. 35 mln euro. Mało. Sona niech sprzeda za 15. Do Stoke w sam raz.

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 17 listopada 2016; 16:49

albo 6x Dele Alli :D Nie daliście mi odpowiedzi.

Nie daliście mi odpowiedzi.">odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 17 listopada 2016; 16:23

30 mln? I kogo za to? Sissoko?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 17 listopada 2016; 16:02

Jak teraz za byle gówno które kopnie równo 2 razy piłkę wołają 30 baniek. Lamela na dzisiejszy rynek jakieś 50 baniek.

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 17 listopada 2016; 15:56

Zagrajmy w grę, jestem ciekaw Waszych opinii:
Latem wpływa oferta za Lamelę w wysokości 30-35 mln GBP (kwota może zawyżona, może nie, ale ten rynek jest już tak pojebany, że uznałem to jaką adekwatną cenę za tego zawodnika). Teraz na chwilę to Wy jesteście Levym. Widzicie ofertę na biurku. Co robicie? Siadacie i myślicie nad nią, czy od razu do niszczarki?

odpowiedz