» Trwają rozmowy nad nowym kontraktem dla Walkera-Petersa

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-04-25 09:59:43 komentarzy: 17

Tottenham prowadzi rozmowy z Kylem Walker'em-Peters'em w sprawie nowej umowy, podaje ESPN.

Obrońca Spurs swój pierwszy poważny kontrakt podpisał w sierpniu ubiegłego roku i już kilka dni później, w debiucie przeciwko Newcastle został najlepszym zawodnikiem meczu.

Jego umowa z klubem obowiązuje przez kolejne 2 lata, jednak włodarze Spurs chcą wynagrodzić młodego Anglika już teraz, oferując mu nowy, lepszy kontrakt.

21-latek zaliczył 8 występów w obecnej kampanii i jest wysoko ceniony przez Mauricio Pochettino. Argentyńczyk niejednokrotnie mówił, że widzi w Kyle'u wielki potencjał.

Co prawda Walker-Peters jest dopiero trzeci w kolejce za Kieranem Trippierem i Serge'em Aurier'em, jednak menadżer Kogutów pokłada wielkie nadzieje, że produkt młodzieżowy może stać się ostoją w pierwszym zespole w kolejnych latach.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ainam Wysłano: 28 kwietnia 2018; 09:21

Nie, ale nie nazywaj tak Dele :p

Odnosiłam się głównie do słów destroi, bo to co on wypisuje jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.Odnosiłam się głównie do słów destroi, bo to co on wypisuje jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 kwietnia 2018; 04:02

Dlaczego od razu rasizm. A co ja go od czarnych wyzywam jak destroja? Koleś jest nieprzydatny, jest łamagą, sabotażystą i mentalną spierdoliną, bo najpierw chciał arsenal a trafił do nas. Wszystko na ten temat. I nie ma tu żadnego rasizmu. Jak cisne Alliego że to mentalny niedorozwój to też rasizm bo jest czarny? B łagam

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 27 kwietnia 2018; 21:48

Właśnie bardziej jako człowieka powinno się go obrażać niż jako zawodnika. Nie każdy jest dobrym piłkarzem i może mu nie odpowiadać styl tego klubu i tym podobne. Ale to jest kurestwo czarne z czerwonej części Londynu i to za spore pieniądze.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 27 kwietnia 2018; 19:19

Możecie pisać o jego braku umiejętności piłkarskich, że jest słaby, nieprzydatny itp.

Ale przestańcie obrażać Go jako człowieka. Rasizm jest mega słaby.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 27 kwietnia 2018; 17:53

Sissoko jest wyjęty spod zasady nie obrażania naszych zawodników. Można go jebać do woli bo niczym nier zasłużył sobie na szacunek. Dla mnie on nie jest naszym zawodnikiem tylko jebanym sabotazystą. Gardze nim jako piłkarzem.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 27 kwietnia 2018; 15:32

Taki Sissoko to sam siebie obraża od sezonu 2016 17 po dzień dzisiejszy. A Janssen przynajmniej był waleczny i biegał a nie ten emeryt się dziwi czemu nie gra jak spierdolił wszystkie szanse z możliwych poza jednym spotkaniem ze dzbanami. Ty nie pierwsza apelowałaś o bana dla mnie i nie ostatnia to robisz :). A co do Bakayoko to Chelsea do jednego rywala sprzedała sabotażyste na bramke to może czas kolejny klub zniszczyć od środka.

. A co do Bakayoko to Chelsea do jednego rywala sprzedała sabotażyste na bramke to może czas kolejny klub zniszczyć od środka.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 27 kwietnia 2018; 10:53

Czy mogę prosić kogoś z administracji o upomnienie tego Pana?

Nie dość, że jest zwykłym rasistą, to dodatkowo obraża Naszych piłkarzy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 27 kwietnia 2018; 03:45

Ty chyba Jancyna nie widziałeś. Obaj są nic nie warci. O Bakajoko się nie musisz martwić, nie robimy z nimi interesów.

odpowiedz
Autor: czarny Wysłano: 26 kwietnia 2018; 20:20

W sumie ja już na nic nie licze na żadne sukcesy sportowe. Jestem pogodzony z tym że nigdy ten klub nic nie wygra. Tylko licze na to że latem nie skończy się sprowadzeniem do klubu kolejnego czarnego ścierwa tych czarnych gówien jak Sissoko czy Aurier. Oby nie skończyło się że trafi tu jakiś Kondogbia czy Nzogbia. Byle ten klub wyglądał mocnie przynajmniej na papierach a nie znowu jakaś czarna zaraza zasili ten klub. Żeby jeszcze Chelsea nam nie wcisneła te kurwisko Bakayoko to wtedy ten klub zostanie zniszczony i zaorany traktorami. Niech już nawet Janssen wraca byle tego ****a 35 letniego pogonić.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 26 kwietnia 2018; 19:30

Zerknęłam na Navesa na YT, nono, całkiem fajne umiejętności ma.

Brałabym xD

A nawiązując do wszystkich plotek transferowych, to pewnie łatwiej byłoby napisać kim się nie interesujemy.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 26 kwietnia 2018; 11:58

Za to Daily Mirror podaje , że interesujemy się Rubenem Nevesem Gelsonem Martinsem i Cedricem . Co Wy na to ?

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 26 kwietnia 2018; 11:56

??

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 26 kwietnia 2018; 00:31

Dzięki rewelacyjnej postawie na Stanford mamy to czwarte miejsce, co byście powiedzieli gdybyśmy teraz musieli liczyć na wpadkę Chelsea??

Ja się potrafię cieszyć z tego że mnie sprzedawca w Lidlu w dupę nie kopnie, wracam do domu i mówię że był piękny dzień sprzedawca podał towar, podziękował, Totnem jest w top 4, bóg istnieje, jest cool. Czemu tak wyrzekać jak popjerdoleni to ja nie znaju??

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 25 kwietnia 2018; 18:56

Super ! Szkoda , że mamy tylko 5 pkt do Chelsea bo tak to może by jeszcze zagrał od początku .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 25 kwietnia 2018; 15:14

Na to czekałem. Na nowy kontrakt dla KWP, a nie Kane/Eriksena/Alderweirelda. Bardzo dobre posunięcie naszej prezesury. Tak trzymać.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 25 kwietnia 2018; 14:48

Pamiętam, że z Newcastle na otwarcie sezonu poradził sobie naprawdę dobrze. Szkoda, że później Mauricio nie dawał mu zbyt wielu szans, ale skoro widzi w nim wielki potencjał, to pozostaje poczekać, a może częściej będzie pojawiać się na boisku.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 25 kwietnia 2018; 12:49

Bardzo dobre posunięcie. Potrzeba pokazać chłopakowi, że jest częścią drużyny i w przyszłości może być ważnym ogniwem.

odpowiedz
Sonda serwisowa

Graczem meczu z PSV był:


pokaż wyniki
Zawodnik meczu
WEST HAM 0:1 TOTTENHAM
Erik Lamela

Liczba głosów: 31%
Gole: 1
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: jedrzejbak1
Strona istnieje od: 2193 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 77
Newsów: 5970
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18