» Townsend: Nie mogę się doczekać spotkania z Clintem i Jermainem
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
W ramach przygotowań do sezonu 2014/15, piłkarze Tottenhamu, zmierzą się z Seattle Sounders, Toronto FC i Chicago Fire. Skrzydłowy londyńskiego klubu, Andros Townsend, jest usatysfakcjonowany tym, że będzie mógł rywalizować z przeciwnikami, którzy występują w najlepszych klubach MLS. Anglik będzie miał okazję spotkań byłych kolegów z Tottenhamu, Clinta Dempseya oraz Jermaina Defoe.
- Najważniejsze jest to, żeby zadbać o formę i zaliczyć dużo minut. Nie mogę się doczekać gry z zespołami, w których grają Jermain i Clint. - powiedział 22-latek. - To będzie wspaniałe móc zagrać przeciwko nim. Mam nadzieję, że wygramy.
- MLS to liga, która stale się rozwija. Kiedy przyjechaliśmy tu po raz pierwszy w 2010 roku i zmierzyliśmy się z San Jose Earthquakes i New York Red Bulls, już, wtedy jakość tych zespołów była wysoka.
Terminarz meczów przedsezonowych:
19 Lipiec: Seattle Sounders (wyjazd)
23 Lipca: Toronto FC (wyjazd)
26 Lipca: Chicago Fire (wyjazd)
2 Sierpnia: Celtic (Helsinki)
9 Sierpnia: Schalke (White Hart Lane)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy