» Tottenham w ćwierćfinale FA Cup

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-02-19 14:16:33 komentarzy: 31

Tottenham pewnie pokonał w małych derbach Londynu Fulham 3-0. Gra Kogutów na Craven Cottage była dosyć pewna i przyniosła spokojny awans do ćwierćfinału rozgrywek. Warto odnotować, że hat-trickiem popisał się Harry Kane, który ostatnio na krótko zablokował snajperski celownik, a kolejne dwie asysty dopisał CHristian Eriksen.

Vorm, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Wanyama, Winks, Eriksen, Son, Dele, Kane (C)

Ławka: Lopez, Carter-Vickers, Wimmer, Dembele, Onomah, Sissoko, Janssen.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: kokos14 Wysłano: 20 lutego 2017; 15:03

To po Bentalebie :/ wykupią go,podał menedżer schalke.Ale jest szansa ze poch namówili bentaleba zeby zostal

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 19 lutego 2017; 20:10

Tottenham musiał ten mecz po prostu wygrać. Nie chodzi o awans, tylko o poczucie pewności siebie, które to ostatnio zaczynało uciekać. To dlatego Poch postąpił tak, jak postąpił, wybierając praktycznie najlepszą możliwą jedenastkę (z kilkoma korektami). Bo niby dlaczego drużyny w Europie mogą grać na trzech frontach, a u nas zawsze rotacje, nie wiadomo co, oszczędzanie zawodników itd. Ja jestem zdania, że druzyna powinna grać pierwszym kalibrem do czasu wyraźnego dołka i załamania formy, niezależnie od tego, czy gramy przeciwko Manchesterowi United w maju o top4, czy z siódmoligowym odpowiednikiem Izolatora Boguchwała. Kropka.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 19 lutego 2017; 20:01

Grał pierwszy skład bo ten mecz trzeba było wygrać, a ostatnie mecze pokazywały że drugi skład spisuje się cieniutko. Totnem rozegrał dziś dobry mecz, ładna gra i wysokie zwycięstwo. Ćwierkać a nie miałczeć. Nie rozumiem was ludzie. Stękacie kurvva niemożliwie!

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 19 lutego 2017; 18:36

To że Jansen i Sissoko nie grali to rozumiem bo dostawali szansę i grali piach, ale czemu nie grał łubudubu który ewidentnie szans nie dostaje przez co człowiek nawet zdania o nim nie może sobie wyrobić nie rozumiem. Tak samo tego czemu niby taka nadzieja jak Onomah w takim meczu nie zagrał od początku, ani go nie wypożyczyli aby się ograł ani nie dają szans....momentami przestaję kumać tego Pocha chociaż mam do niego wielki szacunek.

Autor: MilesLives Wysłano: 19 lutego 2017; 16:42

Skończy się tak że sprzedamy Jancyna żeby zarobić na nowego napastnika, którego w końcu i tak nie kupimy, bo nie będzie na rynku takiego który ";pasuje do taktyki" albo kupimy jakiś crap last minute - Soldado v.3

Autor: Komornik Wysłano: 19 lutego 2017; 16:35

Wyjebane w ten Gent, tylko niepotrzebnie taki skład dali.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 19 lutego 2017; 16:34

Z Gent tak się nie dało??!??!? Więcej zaangażowania tutaj w 20 minut niż w całym meczu w LE

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 lutego 2017; 16:33

siup

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 lutego 2017; 16:28

Maurycy nie robi zmian na znak protestu. Chce pokazać łysemu, że ma ch...ą ławkę.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 lutego 2017; 16:26

Niech On te zmiany zrobi już,po co ich tak przeciążać...

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 19 lutego 2017; 16:23

Zgadza się

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 19 lutego 2017; 16:19

Pamięta ktoś kiedy Eriksen strzelił ostatnio bramkę z rzutu wolnego ? Ze Swansea 1,5 roku temu?

Autor: Drakiur Wysłano: 19 lutego 2017; 15:16

Kane to też ma taki sezon że klękajcie narody.

Autor: 26King26 Wysłano: 19 lutego 2017; 15:10

jak dla mnie troszkę jest to pozbawione logiki, skoro graja Eriksen, Son, Dele, czy Kane, którzy nabiegają się więcej niż Dier :P

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 lutego 2017; 15:08

Odpoczywają po ciężkim boju z belgami.

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 19 lutego 2017; 15:05

Ktos wie czemu nawet na lawie nie ma Walkera, Diera i N; koudou ?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 19 lutego 2017; 14:56

Sam do tego doprowadził swoją impotencją. Chyba powoli przygotowanie idzie pod wypierdol z kadry definitywny. Módlmy się żeby pasożyta z Newcastle się pozbyć latem. Z Jancynem jakoś poradzimy. Czy to wypożyczenie, czy to co innego.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 lutego 2017; 14:51

Janssen to po co jest w tym klubie? Też bym tak chciał, raz na miesiąc wyjść na boisko na 5 minut i kasować kilka baniek. Mogę brać nawet 10% tego co Janssen, może mnie łysy zatrudni.