» Sonny dłużej w Rio!

dodał: sajmi14 dnia: 2016-08-11 15:05:08 komentarzy: 1

Korea Południowa wygrała z Meksykiem 1:0 w ostatnim meczu fazy grupowej na Igrzyskach w Rio i awansowała z grupy z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale reprezentacja Heung-Min Sona zmierzy się z Hondurasem.

W poprzednich spotkaniach Son zdobył dwa gole. Pierwszego wykonując rzut karny w meczu z Fidżi, a drugiego gola po rozmontowaniu obrony reprezentacji Niemiec w meczu zremisowanym 3:3.

Przypomnijmy, że na poprzednich Letnich Igrzyskach Olimpijskich rozgrywanych w 2012 roku w Londynie Korea Południowa zajęła trzecie miejsce. Powołanie na turniej otrzymał wtedy również Heung-Min Son, jednak nie wystąpił w żadnym spotkaniu.

Spotkanie z Hondurasem odbędzie się w sobotę 13 sierpnia o godzinie 12:00 czasu polskiego. Zawodnik najpóźniej może wrócić do Londynu po 20 sierpnia (wtedy rozgrywany jest finał). W takim przypadku Son nie zagrałby w meczu z Evertonem oraz Crystal Palace.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 11 sierpnia 2016; 22:37

Im dłużej na Olimpiadzie tym dłużej u nas nic nie schrzani xD Dla mnie bomba.

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: rap
Strona istnieje od: 4846 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 80
Newsów: 6456
Lista online: