» Sigurdsson: Chcemy zagrać na Wembley
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Gylfi Sigurdsson jest zdeterminowany, aby kontynuować dobrą passę meczów w Pucharze Ligi Angielskiej podczas dzisiejszego starcia z West Hamem na White Hart Lane. Początek spotkania o 20:45.
"Przegraliśmy ostatni mecz z West Hamem, naszym lokalnym rywalem, i oczywiście chcemy poprawić to, co stało się z Liverpoolem. Ostatni mecz z West Hamem przegraliśmy 0-3 i to nie może się powtórzyć".
"Ten mecz to ćwierćfinałowe starcie i jesteśmy o dwie rundy rozgrywek do Wembley. Gra na tym stadionie jest czymś, co nasi gracze chcą osiągnąć. Chcemy wygrać to spotkanie".
"Każdy zawodnik chce coś wygrać. Kiedy spojrzysz w swoją karierę wstecz, chcesz mieć te wspomnienia. Minęło trochę czasu odkąd wygraliśmy trofeum i wszyscy chcemy to zmienić".
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy