» Pochettino: Sissoko nie spełnia moich wymagań

dodał: sajmi14 dnia: 2016-11-28 08:30:05 komentarzy: 26

W ostatnim czasie zdecydowanie bardzo rzadko widzieliśmy Mousse Sissoko w akcji. Jak przyznał w wywiadzie Mauricio Pochettino - cena danego zawodnika nie gwarantuje miejsca w podstawowym składzie.

Przypomnijmy, że Sissoko został kupiony przez Tottenham w ostatni dzień okienka transferowego za rekordową kwotę 30 milionów funtów (płatność rozłożona została na raty).

27-latek początkowo dostawał okazje do gry i wystąpił w 4 spotkaniach Premier League od pierwszych minut. Skrzydłowy - lekko mówiąc - nie zachwycał i gdy wrócił do gry po trzy meczowym zawieszeniu, stracił miejsce w składzie. W ostatnich dwóch ligowych meczach Francuza zabrakło nawet na ławce rezerwowych.

Oto, co na temat całej sytuacji powiedział Mauricio Pochettino:

- Jeśli sprowadzasz jakiegoś zawodnika, to masz do niego pewne wymagania. Jeśli on z tych wymagań się nie wywiązuje, a inni piłkarze jak Georges-Kevin N'Koudou czy Vincent Janssen zasługują na grę, to dlaczego masz wystawiać tego pierwszego zawodnika? To, że daliśmy za kogoś pieniądze, oznacza, że musi mimo wszystko grać?

- W futbolu nie chodzi o pieniądze. To na treningach pokazujesz, że jesteś lepszy niż twoi koledzy z drużyny i to ty bardziej zasługujesz na grę. Oczywiście on musi ciężko pracować i w przyszłości pokazać, że zasługuje na miejsce w drużynie.

- To do mnie należy decyzja i wierzę, że zawodnicy, którzy znajdują się na ławce rezerwowych zasługują na grę. Powinniśmy skupiać się na innych rzeczach. Taki jest futbol.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 1 grudnia 2016; 10:58

Według mnie to gorzej już być nie może jak teraz jest. Ludzie! My w dwa ostatnie miesiące wygraliśmy tylko raz! I to na farcie że Koreaniec zastawił specjalnie nogę.

Batshuay? Zobacz ile ona grywa. Jakieś kuźwa ogony. Nie każdy jest Lewandowskim żeby wchodzić za Barriosa i napierdalać gole w 20 minut. Ja nie wiem, ale Lallana to chyba jedna z wiodących postaci Liverpoolu w tym sezonie? Ale może się mylę.

Generalnie tak, jak ostatnimi laty zawodnicy popadali w konflikt z menago, to dobrze na tym nie wychodzili. Czy to syn Sherwooda z Pochem, czy to Adebayor z AVB. Sissoko raczej skończony. Dziwi że to się stało błyskawicznie. Niezłym klocem on musi być żeby takie szopki w 3 miesiące po transferze robić.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 grudnia 2016; 00:29

Niepokojące zachowanie Pocha, on taki dyplomata stonowany, skoro tak otwarcie krytykuje (dość zjadliwie) Sissoko musi być między nimi nieciekawie. Byle się ten kwas nie rozlał na drużynę.

A tak po prawdzie to ja się cieszyłem z jego transferu, mimo 30 baniek, mimo że on sam wypowiadał się że Arsenal itd. Wzmocnienia były potrzebne. Fakt, że na dziś dzień i Holender i Francuz dodali niewiele, ale to się może zmienić.

Ja nie wiem czy Tottenham jest pod względem nieudanych transferów wyjątkowy. Raczej na pewno nie. Wszystkim zdarzają się fejki. Ględzicie tu o Batshuayi, a co ten gość dał Chelsea? Jednego gola. Co MC dał Sterling i Sagna? A Lalana, a transfery do United? Jest pełno nieudanych ruchów i tyle.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 29 listopada 2016; 17:51

>>lucek8584 napisał:
>>Underek, nie mam siły ani czasu, żeby szukać twoich komentarzy, więc nie zamierzam ci przypominać, skoro i tak nie pamiętasz (albo nie chcesz pamiętać) tego, co pisałeś latem. Chcę Ci tylko uświadomić, że nikt nie będzie twoich komentarzy traktował na poważnie, bo sam się wiele razy myliłeś, a uważasz się za lepszego scouta od naszych. Dobrze, że jeszcze nie napisałeś, że jesteś lepszym trenerem od Pochettino.

Pewnie, że wiele razy się myliłem. Przeceniłem Caulkera, bardzo wierzyłem w Sandro, nie sądziłem że Rose stanie się odpowiedzialnym zawodnikiem. Natomiast mam całkiem niezłą skuteczność ;) .

. ">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 29 listopada 2016; 17:50

http://www.tottenham24.pl/news/Letnie-okienko-transferowe-2014-3216

Już po 1 sezonie skreśliłem Soldado, domagałem się Mustafiego,

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 29 listopada 2016; 17:31

Underek, nie mam siły ani czasu, żeby szukać twoich komentarzy, więc nie zamierzam ci przypominać, skoro i tak nie pamiętasz (albo nie chcesz pamiętać) tego, co pisałeś latem. Chcę Ci tylko uświadomić, że nikt nie będzie twoich komentarzy traktował na poważnie, bo sam się wiele razy myliłeś, a uważasz się za lepszego scouta od naszych. Dobrze, że jeszcze nie napisałeś, że jesteś lepszym trenerem od Pochettino.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 29 listopada 2016; 17:26

http://www.tottenham24.pl/news/Gdzie-te-cuda-Swiety-Maurycy-4037

2014, Underek krytykuje brak transferów Mustafiego i Alderweirelda i wskazuje ich jako lepszych piłkarzy niż Fazio.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 29 listopada 2016; 17:20

>>maxiu_spurs napisał:
>>Niektórych komentarz na tej stronie nie da się zapomnieć.

Lucek np. je wymyśla, więc nic dziwnego, że dobrze pamieta.

odpowiedz
Autor: maxiu_spurs Wysłano: 29 listopada 2016; 14:47

Niektórych komentarz na tej stronie nie da się zapomnieć.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 29 listopada 2016; 10:14

Wracając do tematu to o Son'ie nic nie mówił ? Czyli ma zapewniony podstawowy skład ? :D

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 29 listopada 2016; 10:13

Oho zaczyna się kto miał racje a kto nie :D Ludzie dajcie sobie spokój :D

Ludzie dajcie sobie spokój :D">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 29 listopada 2016; 03:37

Lucek tez nie pamięta ;)

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 29 listopada 2016; 02:08

Łoo Panie, jak Wy to wszystko pamiętacie? Ja nie pamiętam co wczoraj na obiad jadłem, a co mówić o tym co Underek napisał pare lat temu :O

">odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 28 listopada 2016; 19:22

Tak, pisałeś tego lata, że w Valencii jest przeciętniakiem.

Nie przypominam sobie ani jednego twojego negatywnego komentarza przed przyjściem Soldado. No chyba, że nie pisałeś tutaj o tym.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 28 listopada 2016; 19:18

>>lucek8584 napisał:
>>;Powiedział to Underek, ten, który latem przestrzegał przed zakupem Mustafiego, bo przeciętniak, ale jak się okazało, że w Arsenalu wypalił, to oczywiście wspomina o tym, co mówił 3 lata temu. Powiedział Underek, który przewidział, że Soldado nie wypali w Premier League dopiero po fakcie. Powiedział Underek, który wolał Depaya zamiast Chadli'ego, mimo że ten pierwszy gra gówno w Manchesterze. I można tak dalej...


Eeee Ty chyba mnie z kimś pomyliłeś, jeśli twierdzisz, że nazywałem Mustafiego przeciętniakiem. Ja go oglądałem juz w sezonie 13/14 w kilkunastu meczach (sledzilem Sampdorie), wiec nie wciskaj mi takich bzdur. O Mustafim pisalem zanim trafił do Valencii.

Soldado krytykowalem zanim trafil na wyspy. Co do Depay'a, chlop to czysty diament, tylko zagubił się w United. Ten klub to burdel na kolkach, zmiany trenerow, przeładowana kadra... w innym klubie moglby błyszczeć. W Manchesterze fatalnie gra Schneiderlin, a nie ma watpliwosci, że to swietny pomocnik.

owiedział to Underek, ten, który latem przestrzegał przed zakupem Mustafiego, bo przeciętniak, ale jak się okazało, że w Arsenalu wypalił, to oczywiście wspomina o tym, co mówił 3 lata temu. Powiedział Underek, który przewidział, że Soldado nie wypali w Premier League dopiero po fakcie. Powiedział Underek, który wolał Depaya zamiast Chadli'ego, mimo że ten pierwszy gra gówno w Manchesterze. I można tak dalej...


Eeee Ty chyba mnie z kimś pomyliłeś, jeśli twierdzisz, że nazywałem Mustafiego przeciętniakiem. Ja go oglądałem juz w sezonie 13/14 w kilkunastu meczach (sledzilem Sampdorie), wiec nie wciskaj mi takich bzdur. O Mustafim pisalem zanim trafił do Valencii.

Soldado krytykowalem zanim trafil na wyspy. Co do Depay'a, chlop to czysty diament, tylko zagubił się w United. Ten klub to burdel na kolkach, zmiany trenerow, przeładowana kadra... w innym klubie moglby błyszczeć. W Manchesterze fatalnie gra Schneiderlin, a nie ma watpliwosci, że to swietny pomocnik.
">odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 28 listopada 2016; 18:43

Powiedział to Underek, ten, który latem przestrzegał przed zakupem Mustafiego, bo przeciętniak, ale jak się okazało, że w Arsenalu wypalił, to oczywiście wspomina o tym, co mówił 3 lata temu. Powiedział Underek, który przewidział, że Soldado nie wypali w Premier League dopiero po fakcie. Powiedział Underek, który wolał Depaya zamiast Chadli'ego, mimo że ten pierwszy gra gówno w Manchesterze. I można tak dalej...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 18:15

>>lucek8584 napisał:
>>;Przecież widać po samym jego poruszaniu się, że jest to piłkarz typowo do środka pola.

W środku to już miejsca brakuje. Dojdzie Alderweireld i się okaże że dla Diera nie ma miejsca...

rzecież widać po samym jego poruszaniu się, że jest to piłkarz typowo do środka pola.

W środku to już miejsca brakuje. Dojdzie Alderweireld i się okaże że dla Diera nie ma miejsca... ">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 28 listopada 2016; 17:59

>>Komornik napisał:
>>;Przypomnę państwo jeszcze że odszedł z klubu z chwilą końca okna transferowego Paul Mitchell - osoba współodpowiedzialna za transfery. Zamieszany min. w sprowadzenie Alliego. Powód dymisji - Pan Daniel Levy w dupie miał sprowadzenie celu Pana Mitchella - Michyego Batshuayia.W zasadzie po co miał tu siedzieć skoro Levy miał wyjebane w zawodników których on wyszukiwał? Levy to zawsze coś odpierdoli. Wijnaldum poszedł za 20 baniek a my przepłaciliśmy za rewe*****lację euro (to niepodobne do nas takich turniejowych zawodniczków kupować przecież).

Wijnaldum to akurat przyznał, że woli LFC. Ja wolałbym zadać pytanie, dlaczego takiego Wijnalduma nie zgarnęliśmy jeszcze z PSV... Tak jak Mustafiego z Sampdorii i tak dalej. Pisałem o tych transferach 3 lata temu Ja, człowiek z internetów. Ale Levy wie lepiej, krwa jego mac.

rzypomnę państwo jeszcze że odszedł z klubu z chwilą końca okna transferowego Paul Mitchell - osoba współodpowiedzialna za transfery. Zamieszany min. w sprowadzenie Alliego. Powód dymisji - Pan Daniel Levy w dupie miał sprowadzenie celu Pana Mitchella - Michyego Batshuayia.W zasadzie po co miał tu siedzieć skoro Levy miał wyjebane w zawodników których on wyszukiwał? Levy to zawsze coś odpierdoli. Wijnaldum poszedł za 20 baniek a my przepłaciliśmy za rewe*****lację euro (to niepodobne do nas takich turniejowych zawodniczków kupować przecież).

Wijnaldum to akurat przyznał, że woli LFC. Ja wolałbym zadać pytanie, dlaczego takiego Wijnalduma nie zgarnęliśmy jeszcze z PSV... Tak jak Mustafiego z Sampdorii i tak dalej. Pisałem o tych transferach 3 lata temu Ja, człowiek z internetów. Ale Levy wie lepiej, krwa jego mac. ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 17:20

Przepraszam że tak w kilku postach, ale po dodaniu zawsze coś się przypomni...

Patrzysz latem co się dzieje w Tottenhamie - wszystko zajebiście, czyścimy szatnię ze szrotu. Myślisz sobie fajnie, klub wychodzi na prostą, mamy speca od skautingu, Poch dostaje wolną rękę w transferach (rzekomo) -miła odmiana od syfu który stworzył Łysy w kolaboracji razem z niejakim Panem Baldinim - Beeatelsi sprowadzeni za hajs z Bale. W efekcie z tej 7 zostało dwóch zawodników. Skuteczność zajebista. 2 zawodników nadających się do klubu z czego 5 nietrafionych. W efekcie na jednego z nich - Lamelę trzeba było czekać 2 lata kalendarzowe, a Eriksen kupiony wyjątkowo tanio tylko dlatego że w Ajaxie miał rok ważnego kontraku, gra tak nierówno że ja pierdole. Teraz znowu prowadzimy politykę transferową opartą nie wiadomo o co. Jeszcze Poch coś przebąkuje na dniach że jak stadion będzie stał, to Tottenham będzie w stanie wydawać grubszy hajs od tego co teraz na transfery. Z taką skutecznością to powodzenia.

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 28 listopada 2016; 17:16

Sissoko to do środka, a nie trzymać takiego kloca na skrzydle. To tak, jakby Dembele tam ustawić. Przecież widać po samym jego poruszaniu się, że jest to piłkarz typowo do środka pola.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 16:54

Sissoko 30 baniek
Son 30 baniek
Janssen 20 baniek - Jancyn może jeszcze odpalić.
Nkoudou 11 baniek - Potrzebny ten transfer w ogóle był? Gość praktycznie nie gra, przyszedł w miejsce Njie który odszedł na wypożyczenie. Zapewne zostanie w OM bo raczej angielskiego uczyć się nie będzie siedząc w Marsylii nie? Kupiliśmy Njie w miejsce Njie. WTF?!

Prawie sto baniek. Sto kolejnych baniek wtopionych po wtopionych 100 bańkach za Bale.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 16:48

Przypomnę państwo jeszcze że odszedł z klubu z chwilą końca okna transferowego Paul Mitchell - osoba współodpowiedzialna za transfery. Zamieszany min. w sprowadzenie Alliego. Powód dymisji - Pan Daniel Levy w dupie miał sprowadzenie celu Pana Mitchella - Michyego Batshuayia.W zasadzie po co miał tu siedzieć skoro Levy miał wyjebane w zawodników których on wyszukiwał? Levy to zawsze coś odpierdoli. Wijnaldum poszedł za 20 baniek a my przepłaciliśmy za rewe*****lację euro (to niepodobne do nas takich turniejowych zawodniczków kupować przecież).

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 28 listopada 2016; 16:23

>>coys24 napisał:
>>To jest coś pięknego, miec dwa miechy na kupno, a i tak czekać na ostatnie minuty okienka i brać piłkarzy, którzy nie są potrzebni za kosmiczne siano.

Przez te 2 miechy przepadły nasze cele czyli Wijnaldum i Batshuayi - dlatego do klubu trafili Sissoko i Janssen.

Osobną sprawą jest to, jak krwa mać mozna bylo sprzedać Chadliego.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 28 listopada 2016; 14:06

To jest coś pięknego, miec dwa miechy na kupno, a i tak czekać na ostatnie minuty okienka i brać piłkarzy, którzy nie są potrzebni za kosmiczne siano.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 12:37

A pamiętasz deadlinea? Schnederlein, Jones, Zaha, Sissoko... kogo tam jeszcze pozyskiwaliśmy? xd Czyli Sissoko panic sign? Za rekordowy hajs? xd wiesz Salami że to naciągane? Jak to Poch ciągle powtarza bierzemy piłkarzy tylko do naszej filozofii słynnej, czyli musiał być przemyślany.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 28 listopada 2016; 10:30

Wiesz co, według mnie to nie do końca tak. Levy po prostu zjebał z naszymi poprzednimi targetami, czyli Wijnaldumem, Zahą i Calhanoglu - całą trójką się interesowaliśmy i potwierdzały to wiarygodne źródła (Sky). Pochettino nie chciał zostać z palcem w dupie i mega wąską kadrą i dlatego wymusił w ostatnich godzinach transfer Sissoko. Zamiast z palcem w dupie zostaliśmy z Sissoko w dupie :D

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 listopada 2016; 09:35

Typowy Tottenham. Pozbywa się szrotu masowo, gdzie latem z odpadów został Carroll i Son, to on dokupuje kolejny szrot. I to za grube bańki. Ten klub jest niesamowity *****. Na każdej płaszczyźnie prowadzenia klubu co może pójść nie tak, to po prostu jest nie tak. Najśmieszniejsze jest to, że Poch sam naciskal na jego transfer.

odpowiedz