» Oceny za mecz z WHU okiem Tottenham24.pl

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2014-08-16 18:39:05 komentarzy: 11

Inauguracyjny mecz Tottenhamu w Premier League 2014/15 szczęśliwie zakończył się zwycięstwem podopiecznych Mauriciio Pochettino po golu strzelonym przez debiutanta, Erica Diera. Poniżej przedstawiamy oceny w skali 1 (fatalnie) do 6 (klasa światowa) zawodników za dzisiejszy występ.

Harry Kane -

Mauricio Pochettino: Gra zespołu nie kleiła się tak, jakbyśmy sobie wyobrażali, jednak trzeba dać Argentyńczykowi czas. Tym bardziej nie można zwracać specjalnej uwagi na ten mecz, bo przez większość czasu Spurs grali w osłabieniu. Spodobało mi się, że po czerwonej kartce dla Naughtona nie zdecydował się na wprowadzenie nowego obrońcy, a potrafił zmodyfikować skład tak, że wciąż można było myśleć o realnym stwarzaniu sytuacji pod bramką rywala. 4,5