» OFICJALNIE - Terminarz Premier League na sezon 2017/18!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-06-14 10:12:14 komentarzy: 7

Oficjalnie ogłoszono terminarz Premier League na sezon 2017/18.

Tottenham rozpocznie rozgrywki 12 sierpnia meczem z Newcastle United na St' James Park. Pierwszym meczem na Wembley będą derby Londynu z Chelsea w drugiej kolejce Premier League.

Na mecz z Arsenalem przyjdzie nam czekać do 18 listopada. Pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużynami rozegrane zostanie na The Emirates Stadium.

Koguty zakończą sezon meczem z Leicester City na Wembley.

Oczywiście nieznane są jeszcze mecze Ligii Mistrzów oraz pucharów krajowych, dlatego terminarz najprawdopodobniej ulegnie jeszcze kilku zmianom.

Poniżej przedstawiamy cały ligowy terminarz Tottenhamu:

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: irekn Wysłano: 16 czerwca 2017; 19:53

Lekko nie będzie, zapowiada się dużo emocji :)

">odpowiedz
Autor: Prefux Wysłano: 15 czerwca 2017; 12:45

Cześć :)
Kibicem tottenhamu jestem już od jakiś 4 lat, jednak dotychczas na stronie jedynie czytałem, a nie udzielałem się. Jednak w tym roku chciałbym się wybrać na mecz. Dlatego miałbym pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa załatwiania biletu na mecz przez stronę tottenhamu. Czy trzeba mieć kartę członkowską ? Wiem, że bilet można kupić przez agencję jednak ceny są wtedy znacznie droższe.


Kibicem tottenhamu jestem już od jakiś 4 lat, jednak dotychczas na stronie jedynie czytałem, a nie udzielałem się. Jednak w tym roku chciałbym się wybrać na mecz. Dlatego miałbym pytanie czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa załatwiania biletu na mecz przez stronę tottenhamu. Czy trzeba mieć kartę członkowską ? Wiem, że bilet można kupić przez agencję jednak ceny są wtedy znacznie droższe. ">odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 14 czerwca 2017; 20:37

Za 40 mln ? Po jakiego ****a ?

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 14 czerwca 2017; 19:41

bierzmy serriego

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 14 czerwca 2017; 15:49

No nie powiem będą emocje na początek sezonu może być nawet tak że po 2 spotkaniach będzie statystyka 0 0 2 bo Newcastle to mimo że beniaminek marka sama w sobie a Chelsea wiadomo. Ale może być nawet 2 0 0 zobaczymy jak trafi im się forma na pierwsze mecze sezonu.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 czerwca 2017; 10:25

Coś czuje ze mozemy sie zatrzymać na Newcastle,ehhh

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 14 czerwca 2017; 10:22

Styczeń i luty bardzo trudne. Tak to w miarę luz ;)

">odpowiedz