» OFICJALNIE: Lucas Moura zawodnikiem Tottenhamu!

dodał: outsidethebox dnia: 2018-01-31 20:10:53 komentarzy: 18

Saga transferowa zakończona!

Klub oficjalnie ogłosił transfer 25-letniego Lucasa Moury z PSG. Brazylijski skrzydłowy podpisał umowę do 2023 roku i będzie występował z numerem 27. Media informują, że cena za transfer wyniosła 25 milionów funtów + 3 miliony zmiennych.

Nasz nowy zawodnik ma już za sobą pierwszą sesję zdjęciową, jak również udzielił pierwszego wywiadu:

- Rozpoczynam nowy rozdział w moim życiu.

- Przede wszystkim chcę grać w piłkę. To dla mnie nowe wyzwanie i szansa, by pokazać mój talent i umiejętności. Mogę występować w Lidze Mistrzów i traktuję ją jako mój cel.

- Serge [Aurier] powiedział mi wiele pozytywnego na temat klubu, trenera i fanów. Cieszę się, że tu jest i że będziemy razem grać. To wariat, ale również świetny facet i zawodnik.

- Słyszałem o planach budowy nowego stadionu oraz zobaczyłem już Enfield [ośrodek treningowy]. To miejsce jest niesamowite. Nigdy nie widziałem takiego ośrodka treningowego.

- Dam z siebie wszystko. Mamy w zespole utalentowanych zawodników i stać nas na wygranie dużych trofeów, w tym na wygranie Ligi Mistrzów.

- Tottenham to duży klub z bogatą historią. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Teraz muszę ciężko trenować i pokazać, na co mnie stać.

Brazylijczyk dołączył do paryskiego klubu zimą roku 2013 i w trakcie nieco ponad pięciu lat wystąpił 229 spotkaniach, strzelając 46 bramek oraz notując 50 asyst. Razem z PSG czterokrotnie sięgał po tytuł mistrza Francji, czterokrotnie wygrywał Puchar Ligii, trzykrotnie Puchar Francji i dwukrotnie Superpuchar Francji. Ponadto skrzydłowy dotychczas wystąpił w 35 spotkaniach kadry narodowej, strzelając dla niej 4 bramki i wygrywając w 2013 Puchar Konfederacji.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: triangleefiks Wysłano: 1 lutego 2018; 15:29

Gdzieś przeczytałem
25m it was a steal dont you think? - rep
I thought it was 23m - Pochettino
Ale nie mogę tego znaleźć więc chyba 23 miliony nie 25. Chyba słynne zmienne Leviego są większe :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 lutego 2018; 01:44

>>LUCAS napisał:
>>Świetna informacja! Przyznaję się bez bicia, że jestem kibicem Tottenhamu od dnia dzisiejszego.

C'mon Lucas!

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 31 stycznia 2018; 22:44

I po co wchodzi ten pajac? Jeden mecz bez niego oglądnąć nie można...

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 31 stycznia 2018; 22:37

Czy ja dobrze słyszałem od komentatora 0:3 Chelsea Bournemout?!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 stycznia 2018; 22:07

jestem w szoku

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 stycznia 2018; 21:51

Komoras, a co ja my im wpierdolimy?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 31 stycznia 2018; 21:28

2:0

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 31 stycznia 2018; 21:02

Ahahahhaha o kurde

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 31 stycznia 2018; 21:01

goooool

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 31 stycznia 2018; 21:00

Świetny transfer :) Nie sądziłem, że to się tak dobrze skończy. Powiem szczerze, że powątpiewałem czy ten transfer w ogóle dojdzie do skutku. Wielki szacun za to, że udało się go z PSG wyciągnąć za takie pieniądze, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę jaką kasą obraca ten klub :)

Nie sądziłem, że to się tak dobrze skończy. Powiem szczerze, że powątpiewałem czy ten transfer w ogóle dojdzie do skutku. Wielki szacun za to, że udało się go z PSG wyciągnąć za takie pieniądze, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę jaką kasą obraca ten klub :) ">odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:59

Spokojnie, lubię West Ham, więc jestem przyzwyczajony XD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:57

To pierwszy w kadrze naprawdę szybki zawodnik ofensywny. Wolałbym Zahę, ale byłby dużo droższy. Cieszę się że przyszedł a nie jakiś dzieciak z Bordeaux .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:54

>>LUCAS napisał:
>>Świetna informacja! Przyznaję się bez bicia, że jestem kibicem Tottenhamu od dnia dzisiejszego. Kiedyś trzeba zacząć, a nie ma ku temu lepszej okazji, niż transfer ulubionego piłkarza. Klub sprawia niesamowite wrażenie, a wszystko wskazuje na to, że będzie tylko lepiej. Z góry dziękuję za ciepłe powitanie, let's go!


Patrz żeby ci się nie odwidziało po dzisiejszym możliwym wpierdolu ze zjednoczonymi XDDD

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:47

Co jak co, ale za taką kasę to świetny transfer. Gość jest młody, ma w sobie nutkę finezji, której nam brakowało. Levy, czapki z głów!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:45

Tez jestem w szoku. Normalnie mnie zatkało z wrażenia. Trochę w męczarniach, ale pyklo. Oni przez cały dzień nagrywali ten filmik xdd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:40

Nie wierze że Łysy zrobił transfer zimą. Imposibru

odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:25

Świetna informacja! Przyznaję się bez bicia, że jestem kibicem Tottenhamu od dnia dzisiejszego. Kiedyś trzeba zacząć, a nie ma ku temu lepszej okazji, niż transfer ulubionego piłkarza. Klub sprawia niesamowite wrażenie, a wszystko wskazuje na to, że będzie tylko lepiej. Z góry dziękuję za ciepłe powitanie, let's go! :D

">odpowiedz
Autor: El Madridista. Wysłano: 31 stycznia 2018; 20:25

Wow, nie spodziewałem się, że Lucas tak włada językiem angielskim. Myślałem, że jest jak reszta większość brazylijskich piłkarzy, ani a, ani b po angielsku, a tu proszę. Na pewno mu to pomoże w wejściu do drużyny.

odpowiedz