» Nie zapominać o Lidze Mistrzów: Tottenham - Watford

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2018-04-30 14:01:26 komentarzy: 36

W poniedziałkowy wieczór Tottenham zagra w meczu 36. kolejki Premier League z Watfordem. Dla Spurs będzie to jednak 35. starcie w tym sezonie ligowym, ponieważ podopieczni Mauricio Pochettino mają jeszzcze do rozegrania zaległe spotkanie.

Po odpacnięciu z Pucharu Anglii z Manchesterem United, Tottenham wyraźnie dopadł lekki kryzys. Najpierw Spurs przegrali z Manchesterm City, co nie było aż takim zaskoczeniem, jak remis z Brigton w kolejnym spotkaniu. Dwukrotna strata punktów sprawiła, że Harry Kane i spółka nadal muszą martwić się o występ w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Mimo że z trójki Liverpool, Tottenham, Chelsea to Koguty mają teoretycznie najłatwiejszą drogę do podium, należy zachować chłodną głowę i spokój w kolejnych starciach.

Jeśi chodzi o nieobecności w drużynie Pochettino, to Argentyńczyk nie będzie mógł skorzystać z usług Harry'ego Winksa, który od kilkunastu tygodni pozostaje kontuzjowany.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Średni kurs na wygraną Tottenhamu wynosi 1,15, na remis około 7.1, a zwycięstwo Watfordu aż 15. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie na boisku i to Spurs wygra spotkanie.

 

Przewidywany skład: LLoris - Trippier, Vertonghen, Sanchez, Rose - Dembele, Dier - Lamela, Eriksen, Alli - Kane

Przypominamy o naszym konkursie w Fantasy Premier League, w którym nagrodzeni zostaną trzej zwycięzcy!

Koszulkę i plecak funduje sklep z oryginalnymi koszulkami piłkarskimi ISS-sport. Flagę Tottenhamu sponsoruje sklep z gadżetami kibica Fanzone.pl.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: SSJIV Wysłano: 1 maja 2018; 00:14

>>Szary napisał:
>>Bravo jeden z naj****owszych bramkarzy w erze PL ma być dobrym piłkarzem? Z Romero może bym się i zgodził. Mignolet wiecznie jebany przez kibiców LFC jaki to ****owy bramkarz też dobry? Caballero czasy Malagi/City ma już za sobą strzał Eriksena pokazał. Czech Ospina mózg rozjebany. Jeśli tych obu paropdystów podciągamy chociażby pod "dobry" to ubliżasz takiemu Fabiańskiemu. <br />
<br />
Tottenham 2 dobrych bramkarzy miał ostatnio jak LL wchodził do zespołu. Pamiętam jak dziś nie wchodził od razu po transferze tylko tam kilka pierwszych meczów bronił Friedel. Friedel to był gość *****. 41 lat na karku a śmigał w bramce jak młodziwniaszek. Żałuję że te ****e z uefy odebrały między innymi mu LM za top 4 w 2012.

Z tym Bravo w bramce zdobyli Puchar Ligi, tak? Tak słabo bronił. Przychodząc do City nie miał okresu przygotowawczego z zespołem. Przypominam, że pierwszy sezon Modricia w Realu Madryt był słaby. Ale on też tam przychodził bez okresu przygotowawczego.

Sergio Romero jak broni to broni dobrze. Nawet będąc rezerwowym zawsze bronił na przynajmniej dobrym poziomie w reprezentacji Argentyny.

Czasy Malagi może ma za sobą, ale mimo wszystko reprezentuje wysoki poziom. Przy strzale Eriksena piłka dostała rotacji. Zaskoczyła go.

Tylko pytanie brzmi czy Karius jest dużo lepszy niż Mignolet? Nie. Dlatego żaden z tych bramkarzy nie może czuć się pewnie, bo różnica między nimi nie jest duża.

Bez przesady. Cech i Ospina prezentują podobny poziom. Moim zdaniem Wenger powinien postawić na Kolumbijczyka kosztem Cecha, bo poczuł się zbyt pewnie.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 30 kwietnia 2018; 19:53

Piłkarze w większości korzystają z agencji social media. U Toby'ego najwyraźniej aż za bardzo ktoś angażuje się w pracę, bo faktycznie posty wrzucane są co chwile i są strasznie przesłodzone :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 30 kwietnia 2018; 19:35

Ograć ten Watford!! Zbierać punkty póki Liv w LM, strasznie bym żebyśmy ich wyprzedzili. No i Harry: 2 bramki proszę!

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:59

SSJIV:

W zasadzie, nic dodać, nic ująć. Jeśli chce zostać, to pieniążki nie będą najważniejsze. Niech ta sprawa się już skończy, bo pochłania mnie zbyt bardzo.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:19

Jeszcze w studio Fox siedział i mu ekspert na antenie powiedział że chelsea wyjebałą Tottenham z LM. Ale kosa w plecy. Ten klub to ma wiecznie przejebane pod każdym względem. Kiedy nam ta jebana fortuna wynagrodzi tego pecha?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:15

Bravo jeden z naj****owszych bramkarzy w erze PL ma być dobrym piłkarzem? Z Romero może bym się i zgodził. Mignolet wiecznie jebany przez kibiców LFC jaki to ****owy bramkarz też dobry? Caballero czasy Malagi/City ma już za sobą strzał Eriksena pokazał. Czech Ospina mózg rozjebany. Jeśli tych obu paropdystów podciągamy chociażby pod "dobry" to ubliżasz takiemu Fabiańskiemu.

Tottenham 2 dobrych bramkarzy miał ostatnio jak LL wchodził do zespołu. Pamiętam jak dziś nie wchodził od razu po transferze tylko tam kilka pierwszych meczów bronił Friedel. Friedel to był gość *****. 41 lat na karku a śmigał w bramce jak młodziwniaszek. Żałuję że te ****e z uefy odebrały między innymi mu LM za top 4 w 2012.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:11

>>ainam napisał:
>>Miałam na myśli to, że Toby przed każdym meczem zachowuje się tak, jakby kochał Tottenham. Ludzie już piszą mu komentarze, by przestał to robić, skoro wie, że odejdzie, bo to jest bolesne.<br />
<br />
Budzi to u mnie mieszane uczucia.<br />
<br />
Ja się obawiam tego, że drugi mecz będziemy grać o wszystko na tym Mundialu i go przegramy. No i będzie mi smutno xD

Moim zdaniem jest to raczej pokazanie przez Toby'ego, że ona jednak uwielbia Tottenham, ale w misce musi mu się zgadzać i nie bardzo chce zejść z oczekiwań.

Jak pojawiły się informacje, że Samuel Umtiti może odejść z Barcelony, bo chce 9 mln euro to potem jak zdobył gola wskazał na herb a następnie doszedł do porozumienia, aby obniżyć swoje wymagania finansowe.

Więc jeśli Toby tak bardzo nam kibicuje to powinien może pomyśleć, aby obniżyć oczekiwania. Odbije sobie to potem przenosinami do Chin czy MLS.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:09

>>Szary napisał:
>>To chyba jakaś prowokacja. Żaden z tych klubów PL nie ma dwóch klasowych bramkarzy. A reszty spoza PL nie ma jak porównywać do Tottenhamu, bo to ani ten sam poziom sportowy, ani finansowy, ani prestiżu. Ktoś kto siedzi na ławce w PSG nie będzie siedział na ławce w Tottenhamie. Zrozum że my nie płacimy tyle żeby dwóch piłkarzy na tym samym poziomie mieć na jedną z pozycji. To tobie nie City które ma dwa składy które moją z powodzeniem grać w PL. Zresztą ten Ulreich szału nie robi. Oglądając Bayern zastanawiałem się co to za paź gra zamiast Noja.

Przecież napisałem dobrych lub klasowych. Czytaj ze zrozumieniem.

Ale nie musisz mieć podobnego poziomu sportowego. Rzeczywistość jest taka, że w chwili obecnej masz dużo więcej dobrych bramkarz, którzy są dostępni niż jeszcze ileś lat temu. Większa produktywność materiału.

Ulreich szału nie robi? Moim zdaniem rozgrywa solidny sezon. Nie jest to Neuer, ale ogromnej różnicy nie widać.

City nie ma dwóch składów tylko w tej chwili 19. dobrych klub klasowych zawodników. Już pomijam fakt, że dopiero zimą przyszedł Aymeric Laporte a Mendy czy Kompany leczą się przez większość sezonu. Czyli tak naprawdę przez większość sezonu mieli tylko 16. dobrych lub klasowych graczy do dyspozycji (w tym Delpha, który z konieczności grał na boku obrony). Gdyby mieli dwie równorzędne jedenastki (a takie mogą mieć w przyszłym sezonie, bo potrzebują trzech transferów: defensywny pomocnik, środkowy pomocnik i skrzydłowy) to zdobyliby poczwórną koronę.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:05

Miałam na myśli to, że Toby przed każdym meczem zachowuje się tak, jakby kochał Tottenham. Ludzie już piszą mu komentarze, by przestał to robić, skoro wie, że odejdzie, bo to jest bolesne.

Budzi to u mnie mieszane uczucia.

Ja się obawiam tego, że drugi mecz będziemy grać o wszystko na tym Mundialu i go przegramy. No i będzie mi smutno xD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 18:03

To chyba jakaś prowokacja. Żaden z tych klubów PL nie ma dwóch klasowych bramkarzy. A reszty spoza PL nie ma jak porównywać do Tottenhamu, bo to ani ten sam poziom sportowy, ani finansowy, ani prestiżu. Ktoś kto siedzi na ławce w PSG nie będzie siedział na ławce w Tottenhamie. Zrozum że my nie płacimy tyle żeby dwóch piłkarzy na tym samym poziomie mieć na jedną z pozycji. To tobie nie City które ma dwa składy które moją z powodzeniem grać w PL. Zresztą ten Ulreich szału nie robi. Oglądając Bayern zastanawiałem się co to za paź gra zamiast Noja.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:56

>>Szary napisał:
>>No ale człowieku, przecież ci klub taki jak Tottenham nie wyda 30 mln na drugiego bramkarza do rywalizacji. No przecież to jest tak oczywiste nieprawdopodobne że w ogóle zachodzę sobie w głowę jak możesz mieć choć cień szansy na takie coś.

Mam żal, że zimą nie klepnęliśmy Kepy, mimo iż był do wyciągnięcia za darmo.

Nie wiem jakie plany ma Mauricio Pochettino, ale moim zdaniem dwóch dobrych albo klasowych bramkarzy to minimum, aby grać na wysokim poziomie. Bramkarze muszą ze sobą rywalizować i czuć presję na plecach.

Spójrz na poszczególne kluby:
Man City: Ederson i Bravo.
Man Utd: De Gea i Romero:
LFC: Karius i Mignolet.
Chelsea: Courtois i Caballero.
Arsenal: Cech i Ospina.

Barca: MATS i Cillesen.
Real: Navas i Casilla.

Bayern: Neuer i Ulreich.

Juventus: Buffon i Szczęsny.

PSG: Areola i Trapp.

Moim zdaniem po prostu jest zbyt duża różnica między Llorisem i Vormem. Ale wynika ona z tego, że Holender ma 184 cm. Gdyby był wyższy te kilka cm i zachował swój refleks to postawa Francuza mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:50

No ale człowieku, przecież ci klub taki jak Tottenham nie wyda 30 mln na drugiego bramkarza do rywalizacji. No przecież to jest tak oczywiste nieprawdopodobne że w ogóle zachodzę sobie w głowę jak możesz mieć choć cień szansy na takie coś.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:44

>>Szary napisał:
>>A patrz, taki Van Der Sar w wieku 34 lat dopiero wylądował w zjednoczonych. Jak nie kluby PL to beniaminkowie może?

A taki nasz Hugo Lloris w wieku 31 lat notuje jeden z gorszych sezonów w swojej karierze i jego przyszłość nie napawa mnie szczególnym optymizmem.

Nie każdy będzie Van der Sarem czy Buffonem. Spójrz na Ikera Casillasa czy Victora Valdesa jak potoczyły się ich kariery.

Życzę Fabianowi jak najlepiej, ale nie wiem czy będzie mu łatwo znaleźć klub w Premier League (pewne miejsce w składzie) jeśli Swansea spadnie.

Dlatego po cichu liczę na Jacka Butlanda :D

">odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:42

Jeśli chodzi o reprezentację Polski i biorąc pod uwagę, że będziemy musieli mierzyć się z takimi reprezentacjami jak Kolumbia, Senegal czy Japonia to mam wrażenie, że zagramy ustawieniem 3-4-1-2 z nastawieniem na kontry.

Szczęsny
Piszczek-Glik-Pazdan(Cionek)
Bereszyński(Błaszczykowski)-Krychowiak-Linetty-Rybus(Grosicki)
Zieliński
Lewandowski-Milik(Kownacki)

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:41

A patrz, taki Van Der Sar w wieku 34 lat dopiero wylądował w zjednoczonych. Jak nie kluby PL to beniaminkowie może?

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:35

Myślę, że Łukasz Fabiański jest na tyle ambitnym zawodnikiem, że mimo iż ma 33 lata na karku to nie będzie chciał grać w Championship jeśli Swansea spadnie. Jeśli utrzymają się w Premier League to raczej zostanie w drużynie "Łabędzi".

A nie bardzo wydaje mi się, aby były kluby w Premier League, które z miejsca zrobiłyby z niego bramkarza numer jeden. Patrząc przez pryzmat jego wieku.

Jeśli Toby Alderweireld ma odejść to uważam, że powinno być to jednocześnie związane z wypożyczeniem Juana Foytha, aby sprawdzić co potrafi ta nasza niewiadoma.

Niestety nie stać nas na doświadczonego i klasowego stopera, więc trzeba to zrównoważyć. Jeśli chodzi o doświadczenie to można pozyskać Johnny'ego Evansa. Podobno będzie do wyciągnięcia za 3 mln funtów. A jeśli chodzi o klasowego defensora to znowu trzeba będzie kupić kto ma papiery na to, abym takim stać się.

Moim zdaniem jest kilka ciekawych nazwisk: Jonathan Tah, Matthijs de Ligt, Dayot Upamecano, Clement Lenglet czy Panagiotis Retsos.

Jeśli chodzi o reprezentację Polski to myślę, że 1/8 to będzie maks. A wszystko co dalej to będzie już naprawdę ogromny sukces. Faworytem naszej grupy są Kolumbijczycy. Z kolei Senegal na papierze robi wrażenie:

Gomis
Saly-Koulibaly-Sane-Souare
Guaye-Kouyate-Ndiaye
Keita-Niasse-Mane

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:35

A taki Grossskreutz mistrz świata i 2x mistrz niemiec xddd ale jaja. Normalnie jak Loic Remy mistrzem Anglii a Gerrard w ogóle. Komedia.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:32

W ogóle jak przypomne sobie jak piłkarze padali przed ostatnim euro... ile grajków nie pojechało. A teraz kto? Chamberlain i Elneny i tyle chyba. Taki Reus to Tottenham wśród piłkarzy. Tyle pecha mieć... Jeszcze jak p[rzytpomne że Loew mu na urodziny powiedział że na euro nie jedzie... i mistrzem świata by był gdyby nie kontuzja. A w ostatnim wywiadzie z Urbanem sobie zdałem sprawę że on ani razy nie zdobył mistrza Niemiec. #Spursy

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:31

Co do Polski - nasza pomoc to nieśmieszny żart, Piszczek nie ma zmiennika, LO średnio, pozostaje liczyć na indywidualności.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:26

Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Reprezentacja napompowana awansami na turnieje i tym rzekomym sukcesem na euro 2016. A zobaczycie że przyjdzie się grać tym fletom jak Krychowiak, Błaszczykowski czy Peszko to zobaczycie. Kolumbia to nas rozjebie w pył. Senegal tez po swoje pojedzie. Lewandowski znów bez goli będzie absorbował uwagę przeciwnika xdd

Priorytetem zobaczyć cieniasów z Anglii i Islandie. Reszta obojętna. Będę w robocie siedział to zobacze może z 30% meczów o ile w ogóle będę chciał. Taka Panama - Tunezja to zajebiście siądzie.

Ligi europejskie nie dają na sobie zarobić. Już komedia jak kuźwa Sandecja wygrywa pierwszy raz od 8 miesięcy, albo Wolfsburg wtapia z ****owym HSV. Także tego... wrócę silniejszy na MŚ xdd

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:16

Odnośnie Polski to jak coś wygramy to fajnie, mecze pewnie też obejrzę, ale wydaje mi się, że mam podobne zdanie do Szarego - Balonik pęknie.

Nasza kadra jest tak napompowana w mediach, że to jest niepojęte. A jak mecze oglądam to Eriksen ogrywa nas w pojedynkę. Nawet jak wygrywam to gramy kapustę, w 80 dostajemy karnego Lewy strzela i tak wygląda mecz. Niestety nie jesteśmy nawet w połowie tak dobrzy jak nas opisują. Ale są zalety - Bukmacherzy myślą że wygramy z Senegalem i Kolumbią to może się coś zarobi przynajmniej ^^

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:13

Z tego co kojarzę social media Toby'ego to ciągle wstawia zdjęcia jak kibicuje Tottenhamowi przed TV XD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:10

Co z Tobiego insta? Bo jakoś ja nie widzę nic niepokojącego, ale może coś pominąłem

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:04

Już prawie zapomniałem, że Fabian był kondonierzem LUL

Być może czas Hugo mija tak jak minął Casillas przedwcześnie i pora na poważne zmiany.
Pozbywanie się kapitana to nie jest świetny pomysł, ale... Jakoś mi się nie chce wierzyć w powrót świetnej formy Hugo. Na rezerwę go nie przesuniemy, bo zarabia 100k tygodniowo.
A jak zawsze go zachwalałem i broniłem tak po tym sezonie niestety muszę stwierdzić, że jest jednym z gorszych bramkarzy w PL na te chwilę.

I nadal się będę upierać, że sprowadzenie lepszego rezerwowego nic nie zmieni. Dla mnie chcąc nie chcąc, albo się męczmy z Hugo, albo niestety się żegnamy.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 30 kwietnia 2018; 17:00

Co do Polski na mundialu, to reprezentacja jest mi zupełnie obojętna. Jedyna druzyna, ktora interesuje mnie na MŚ to Anglia, żeby odpadli w grupie i Kane odpoczal przed sezonem.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 30 kwietnia 2018; 16:59

Z Tobym to my się już żegnamy, zostając z jednym klasowym obrońcą, jednym perspektywicznym i jedną wielką niewiadomą (Foyth).

Meczu chyba nawet nie bede ogladal.

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 30 kwietnia 2018; 16:59

Makuszewskiego oczywiście :D

">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 30 kwietnia 2018; 16:58

odnośnie mundialu, o którym była dyskusja w poprzednim artykule: Serio, nikt nie chciałby, by Polska daleko zaszła? Z jednej strony wiem, że mało kto tutaj jest tak prawicowy, jak ja (mimo prawicowych poglądów do Żydów nic nie mam :D ) i że część z was to może bardziej Żydki, niż Polacy, ale z drugiej strony.. przecież kibicowanie THFC i Polsce to prawie to samo, jesteśmy przyzwyczajeni do porażek :D Uważam, że z Belgią, czy Anglią mamy spore szanse - właśnie ze względu na trenera. Kadre mamy zdecydowanie słabszą, ale to, co Nawałka zrobił z Mączyńskiego, Cionka, czy Makuszyńskiego to kosmos ! Panuje nad szatnią, wyciska 100 % z piłkarzy, więc nie jesteśmy wcale na straconej pozycji ;)

) i że część z was to może bardziej Żydki, niż Polacy, ale z drugiej strony.. przecież kibicowanie THFC i Polsce to prawie to samo, jesteśmy przyzwyczajeni do porażek :D Uważam, że z Belgią, czy Anglią mamy spore szanse - właśnie ze względu na trenera. Kadre mamy zdecydowanie słabszą, ale to, co Nawałka zrobił z Mączyńskiego, Cionka, czy Makuszyńskiego to kosmos ! Panuje nad szatnią, wyciska 100 % z piłkarzy, więc nie jesteśmy wcale na straconej pozycji ;)">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 16:55

Fakt, Łukasz jest zbyt ambitny, by grzać ławę.
Chociaż kto wie, jaka będzie Jego decyzja po sezonie.

Obserwuje ktoś konto Toby'ego na insta?
Mam bardzo mieszane odczucia w związku z tym, co robi.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 30 kwietnia 2018; 16:04

Ile razy mam powtarzać że on odszedł z arsenalu żeby grać regularnie. W Tottenhamie nie grałby. Dlaczego nie dociera?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 15:57

Właśnie ogarnęłam, że w 1/8 to My możemy zagrać z Belgią, o nie xD

Łukasz u Nas? Bardzo chętnie.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 30 kwietnia 2018; 15:18

Oczywiście Hugo Lloris na prowadzeniu z 10 błędami...

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 30 kwietnia 2018; 15:12

@Mortal

Domyślam się, że Hugo dlatego jestem zwolennikiem pozyskania kogoś z trójki Butland/Forster/Fabiański po zakończeniu sezonu, aby Francuz poczuł presję.

Był taki moment, że Lloris wydawał się zbyt dobry na Tottenham. Obecnie czasami mam wrażenie, że jest potrzebny ktoś lepszy czy bardziej perspektywiczny.

Belgia ma o tyle łatwo, że po ostatnich kilku turniejach spadł z niej ciężar "czarnego konia". Już od wielu lat tak są traktowani.

Wydaje mi się, że mogą zajść daleko. Odpowiednie doświadczenie zebrali, tak więc będzie ciekawie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 30 kwietnia 2018; 15:02

Czyżby Nasz Hugo Boss? xD

Tak, być może to kwestia trenera.

Zupełnie nie rozumiem opinii, że w przypadku silnych drużyn, selekcjoner pełni drugorzędną rolę. Wg. mnie wręcz przeciwnie. Sztuką jest ogarnąć mocną szatnię.

I nie wiem, czy Martinez to potrafi.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 30 kwietnia 2018; 14:51

A odnośnie Belgii to czasem dużo nie leży po stronie selekcjonera?
Gdzieś czytałem, że generalnie nasz Dembele od 2014 roku tylko 4 razy wyszedł w pierwszym składzie reprezentacji Belgii. Gdzie niektórzy selekcjonerzy woleli stawiać na Witsela czy Mikrofona z MU zamiast na niego.

Jak znajdą swojego Löwa to zaczną wygrywać imho

odpowiedz