» Lucas: Mamy wszystko, aby wygrać ligę

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2018-08-21 22:37:17 komentarzy: 14

Lucas Moura rozpoczął właśnie pierwszy pełny sezon w Tottenhamie. Brazylijczyk zdobył ostatnio bramkę w starciu z Fulham. Były pomocnik PSG wierzy, ze Tottenham może rywalizować z Liverpoolem i Manchesterem City i mistrzostwo Premier League.

- Muszę korzystać z możliwości, które się przede mną pojawiły. To mój pierwszy sezon w Tottenhamie, który rozpoczynam od początku. Bardzo ciężko pracowałem w okresie przygotowawczym i jestem gotowy do sezonu. Chcę wypracować sobie markę i miejsce w zespole.

- Wydaje mi się, że jesteśmy w stanie walczyć o mistrzostwo, ponieważ jesteśmy bardzo silnym zespołem. W poprzednich sezonach zawsze byliśmy na pierwszych miejscach, co pozwalało grać w Lidze Mistrzów.

- Najważniejsze, że nikt nie odszedł z naszej drużyny. Mamy niesamowicie silną kadrę, która jest ze sobą dobrze zgrana, co jest również bardzo istotne. Mamy wszystko, abyśmy mogli zakończyć ligę na szczycie tabeli.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: lorka Wysłano: 28 sierpnia 2018; 21:25

Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

www.lale-ex.Gq
_________________________
Załóż konto za friko! Podglądaj.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 sierpnia 2018; 08:27

A co miał powiedziec?

Wiadomo, City jest poza zasiegiem, ale miejsce w top4 to obowiązek.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 24 sierpnia 2018; 20:14

Prawie miesiąc mnie nie było ziomuś. Ale w związku z działalnościa prezesa na rynku transferowym musiałem się znów uaktywnic.

odpowiedz
Autor: tatra Wysłano: 24 sierpnia 2018; 15:31

Lucas: "Mamy wszystko, aby wygrać ligę"

Spurs nie ma jakości na ławce rezerwowych, nie ma mentalności zwycięzców, nie ma nawet własnego stadionu obecnie. Jak to jest wszystko to ja nie mam pytań.
Dodatkowo właściciel robi w ciula własnych najwierniejszych fanów.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 24 sierpnia 2018; 13:14

>>Szary napisał:
>>;Dla mnie gość jest skonczony w tym momencie. Wiele takich pierdółó czytałem przez ostatnie lata i sobie powiedziałem że więcej nie daruję tych obiecanek cacanek. Kim ty ***** jesteś w tym klubie zeby takie rzeczy deklarowac w ogóle? Morda w kubeł i nie bulgocz, bo wyjdzie jak zawsze. A teraz to na nic nie licze co prezesik zrobił w to lato.

A dla mnie to Ty jesteś skończonym imbecylem i nie wiem czy jesteś tym szarym ktory miał odejsc ze wzgledu na chorobe czy nie, ale jesli miales odejsc to widocznie z głową jest jeszcze gorzej, bo Ty kur*a jesteś znaczącą osobą dla tego klubu, jesteś zwykłym pachołkiem i zamiast wspierać klub jak ainam (szczerze podziwiam Cie za całe podejście do naszego klubu) albo być zwykłym kibicem jak większość użytkowników czy też kibiców i można mieć pretensje, że ktoś zagrał słabe spotkanie czy sezon, ale to co napisałeś nie jest niczym co identyfikuje się jako normalny kibic tylko jako PATOLOGIA której nic nie pasuje. To jest chore podejście I takich ludzi się nie szanuje (przynajmniej ja ich zdanie mam głęboko w dupie bo nic sensownego nie wnoszą do dyskusji). Także takie zdanie o graczach którzy reprezentują klub któremu kibicujesz (bo inaczej po **uj jestes na tej stronie?) zostaw dla siebie, bo wkurwiasz nie tylko mnie ale też innych.

la mnie gość jest skonczony w tym momencie. Wiele takich pierdółó czytałem przez ostatnie lata i sobie powiedziałem że więcej nie daruję tych obiecanek cacanek. Kim ty ***** jesteś w tym klubie zeby takie rzeczy deklarowac w ogóle? Morda w kubeł i nie bulgocz, bo wyjdzie jak zawsze. A teraz to na nic nie licze co prezesik zrobił w to lato.

A dla mnie to Ty jesteś skończonym imbecylem i nie wiem czy jesteś tym szarym ktory miał odejsc ze wzgledu na chorobe czy nie, ale jesli miales odejsc to widocznie z głową jest jeszcze gorzej, bo Ty kur*a jesteś znaczącą osobą dla tego klubu, jesteś zwykłym pachołkiem i zamiast wspierać klub jak ainam (szczerze podziwiam Cie za całe podejście do naszego klubu) albo być zwykłym kibicem jak większość użytkowników czy też kibiców i można mieć pretensje, że ktoś zagrał słabe spotkanie czy sezon, ale to co napisałeś nie jest niczym co identyfikuje się jako normalny kibic tylko jako PATOLOGIA której nic nie pasuje. To jest chore podejście I takich ludzi się nie szanuje (przynajmniej ja ich zdanie mam głęboko w dupie bo nic sensownego nie wnoszą do dyskusji). Także takie zdanie o graczach którzy reprezentują klub któremu kibicujesz (bo inaczej po **uj jestes na tej stronie?) zostaw dla siebie, bo wkurwiasz nie tylko mnie ale też innych.

">odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 23 sierpnia 2018; 17:58

>>Szary napisał:
>>;Dla mnie gość jest skonczony w tym momencie. Wiele takich pierdółó czytałem przez ostatnie lata i sobie powiedziałem że więcej nie daruję tych obiecanek cacanek. Kim ty ***** jesteś w tym klubie zeby takie rzeczy deklarowac w ogóle? Morda w kubeł i nie bulgocz, bo wyjdzie jak zawsze. A teraz to na nic nie licze co prezesik zrobił w to lato.

Lecz się, cymbale XD

la mnie gość jest skonczony w tym momencie. Wiele takich pierdółó czytałem przez ostatnie lata i sobie powiedziałem że więcej nie daruję tych obiecanek cacanek. Kim ty ***** jesteś w tym klubie zeby takie rzeczy deklarowac w ogóle? Morda w kubeł i nie bulgocz, bo wyjdzie jak zawsze. A teraz to na nic nie licze co prezesik zrobił w to lato.

Lecz się, cymbale XD
">odpowiedz
Autor: Blacky Wysłano: 22 sierpnia 2018; 23:51

Pijany czy niespełna rozumu ?

odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 22 sierpnia 2018; 23:12

Może źle się wyraziłem, bo powinienem odnieść się przede wszystkim do komentarza Szarego. Doceniam takie podejście, ale jednocześnie wątpię żeby taki Liverpool był poza naszym zasięgiem. Sezon zweryfikuje. To prawda, niech nasi udowodnią swoją wartość podczas meczów, ale z drugiej strony co ma powiedzieć piłkarz w wywiadzie? Że walczymy tylko o top 4? Prawda jest taka, że aby się znaleźć w najlepszej czwórce trzeba mierzyć w mistrzostwo. W przeciwnym razie nie zakwalifikujesz się nawet do Ligi Mistrzów. Wyjątkiem było ostatnio Leicester, ale oni to zupełnie odrębna historia od naszej.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 sierpnia 2018; 23:01

Tu nie chodzi już o jad czy żale. Byłem z nimi nawet jak do ligi europy się nie kwalifikowali. Mojego podejścia nic nie zmieni i zawsze będę im kibicował ale po co takie sztuczne bajki. Właścicielowi i prezesowi nie zależy na sukcesie sportowym tylko finansowym. A zawodnikom i trenerowi na pewno zależy ale doskonale widzą, że kadra nie ta, żeby walczyć z Liverpoolem a co dopiero z City, które jest obecnie maszyną do wygrywania. Niech po prostu wezmą się za trenowanie i jak chcą coś udowodnić to na boisku, nie w wywiadach.

odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 22 sierpnia 2018; 22:43

Ale w Was dużo jadu. Co drugi komentarz tutaj to jechanie po piłkarzach, czy prezesie. Poczekajmy z werdyktami przynajmniej do połowy sezonu, który na dobrą sprawę nawet się nie zaczął. Szkoda, że coraz mniej jest kibiców, których interesuje coś więcej, niż tylko rzucanie wyzwiskami.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 22 sierpnia 2018; 21:39

Dla mnie gość jest skonczony w tym momencie. Wiele takich pierdółó czytałem przez ostatnie lata i sobie powiedziałem że więcej nie daruję tych obiecanek cacanek. Kim ty ***** jesteś w tym klubie zeby takie rzeczy deklarowac w ogóle? Morda w kubeł i nie bulgocz, bo wyjdzie jak zawsze. A teraz to na nic nie licze co prezesik zrobił w to lato.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 sierpnia 2018; 19:48

Nie ustosunkował się ciapas do opinii użytkowników tt24?

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 sierpnia 2018; 18:54

A co miał powiedzieć ? Prezes nie wzmocnił składu, mamy zbyt słabą ławkę i top 4 będzie sukcesem. Zwykła paplanina pod publikę.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 22 sierpnia 2018; 16:22

Tak, mierzmy wysoko. Brawo Lucas!

odpowiedz
Sonda serwisowa

Jak oceniasz zatrudnienie Jose Mourinho w miejsce Mauricio Pochettino?pokaż wyniki
Zawodnik meczu
Tottenham-Sheffield
Lo Celso

7/10
Gole: 0
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: Blechingeraq90
Strona istnieje od: 2492 dni
Użytkowników online: 2
Gości online: 65
Newsów: 6090
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18