» Livermore: Decyzję o odejściu podjąłem samodzielnie

dodał: Radzio dnia: 2014-10-24 22:10:31 komentarzy: 4

Piłkarz Hull City, Jake Livermore, powiedział, że samodzielnie podjął decyzję o odejściu z Tottenhamu.

- Byłem lokalnym chłopakiem i Tottenham to był mój klub. Stadion znajdował się dziesięć minut od mojego domu. Musiałem odejść. Nawet jeśli byłoby to 200 mil. Chciałem grać regularnie w piłkę nożną.


- To była moja decyzja. Złamano zbyt wiele obietnic na przestrzeni tych wszystkich lat w Tottenhamie. Trenerzy mówili, że dostałbym swoją szansę, jeśli grałbym dobrze. Spójrz na Ryana Masona. Zrobił teraz przełom, ale powinno się to wydarzyć trzy lata temu, kiedy grał lepiej według mnie.


- Przechodząc na wypożyczenie do Hull, znalazłem wszystko, czego potrzebowałem. Cieszyłem się z każdej minuty spędzonej na boisku. Steve Bruce i jego sztab mówili wszystko w prosty sposób. To był powiew świeżego powietrza.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Spurs Wysłano: 25 października 2014; 18:22

Kejnu respect :-D

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 25 października 2014; 08:49

https://m.youtube.com/watch?v=H4ianSyhjSI Kejnu mistrz!

odpowiedz
Autor: wilderwilder Wysłano: 25 października 2014; 04:30

maxstandardbet.blogspot.com/ Kupon MAX kurs 57 oraz Standard kurs 18 na dzis juz dostepne! skany poprzednich kuponów na blogu! zapraszamy!

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 24 października 2014; 22:54

bo byłeś synek za słaby na Tottenham w tamtym czasie... teraz zresztą też :p

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 15%
James Maddison: 15%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 55%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: alan1234
Strona istnieje od: 4924 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 70
Newsów: 6457
Lista online: