» Kane: Musimy zmienić podejście do gry w wielkich meczach

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-04-23 17:56:41 komentarzy: 12

Harry Kane przyznał, że Tottenham musi zmienić strategię przed wielkimi meczami, po tym jak Spurs odpali z ósmego z rzędu półfinału FA Cup.

Po sobotniej porażce z Manchestrem United na Wembley, Koguty znów muszą obejść się smakiem i zakończą sezon bez trofeum. Oznacza to, że kibice Tottenhamu na puchar zmuszeni będą poczekać przynajmniej do przyszłego roku, co w sumie dam nam już 11 lat, bowiem ostatni finał, który piłkarze Spurs wygrali, miał miejsce w 2008 roku.

Po szybkiej zdobytej bramce przez Dele Alliego to Koguty były bliżej fianłu, jednak przed przerwą wyrównać zdołał Alexis Sanchez. Dzieła dokończył Ander Herrera i w finale zagrają podopieczni Jose Mourinho.

Zakończenie kolejnego sezonu z pustymi rękoma doprowadzi do dalszych spekulacji nad przyszłością kluczowych postaci Tottenhamu. Kane przyznaje, że porażki w ważnych meczach mogą wiązać się z mentalnością drużyny.

- Bardzo możliwe. - Odpowiedział na pytanie, czy mentalność może stanowić różnice między wygrywaniem, a przegrywaniem wielkich spotkań.

- Jest to oczywiście powód, który decyduje o być albo nie być w grach finałowych. My musimy być po prostu lepsi.

- Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, co jest nie tak. To bardzo frustrujące dla mnie, ale również całego zespołu. Musimy znaleźć lepszy sposób i ciężej pracować.

- To denerwujące. Trudno powiedzieć dlaczego, ale nie byliśmy wystarczająco dobrzy. To była wyrównana gra, w której United zdobyło jedną bramkę więcej.

Kane zostawił sporo potu na boisku. Mimo to, duet obronny Chrisa Smollinga i Phila Jonesa dobrze pilnował napastnika Spurs.

24-latek twierdzi, że jego niezbyt udany występ nie jest spowodowany jego niedawnym urazem kostki lub chęcią szybkiego powrotu na boisko w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata.

- To jedynie opinia ludzi. - odparł. Ludzie zawsze będą szukać dziury w całym i doczepią się, jeśli nie strzelisz bramki.

- Czuję się dobrze. To był ciężki tydzień dla wszystkich. Porażka z Manchesterem City, później brak kompletu punktów z Brighton i ten półfinał.

- Czy osobiście mogę zrobić coś lepszego? Pewnie tak. Czy zespół może być lepszy? Oczywiście. Jesteśmy drużyną i to nasz wspólny wysiłek. Wszyscy jesteśmy mocno rozczarowani.

- Teraz jedyne, co możemy zrobić to awansować do Ligi Mistrzów (kończąc sezon w pierwszej czwórce).

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: czarny Wysłano: 26 kwietnia 2018; 20:21

Ile ***** tego doświadczenia nabierać ? Skończcie pierdolić te same frazesy.

odpowiedz
Autor: mateuszkondras4 Wysłano: 25 kwietnia 2018; 11:16

O, toto, Harry. nie pracuje z psychologiem wątpię

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 24 kwietnia 2018; 18:49

Żaden psycholog. Obecnie modniejszy jest trener życiowy! :D

">odpowiedz
Autor: Orzech Wysłano: 24 kwietnia 2018; 12:04

Moim zdaniem brak nam doswiadczenia i chłodnej głowy w takich meczach gdzie prowadzimy jak np z Juventusem.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 kwietnia 2018; 21:10

>>ainam napisał:
>>O, toto, Harry.<br />
<br />
Ciekawa jestem, czy z drużyną pracuje psycholog?

Jesli tak, to pewnie sam potrzebuje psychologa

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 23 kwietnia 2018; 21:10

Mi się marzy ten Brazylijczyk Paulinho (młody nie to gówno stare XD) Strzały niesamowite taki młody Hulk i to naprawdę do wyjęcia

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 23 kwietnia 2018; 20:45

>>Szary napisał:
>>Im nie psycholog by się przydał, tylko grupowy wyjazd na dziwki. Spuścić z krzyża i wszystko wróci na dobre tory. Tylko taksówek nie kraść. Albo nie robić szydery z prostytutek, bo się skończy jak w Leicester, mistrzostwem XDDD

XDDDDDDDDDDDD Tyle dobrych odwołań, szanuję bardzo xD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 23 kwietnia 2018; 19:35

Szary:

Twoje słownictwo mnie czasami rozkłada na łopatki, a kysz!

A właśnie psycholog by się przydał jak najbardziej (o ile już go nie ma, nie mogę znaleźć tej informacji). Psychika to podstawa, nie masz jej - nie grasz na najwyższym poziomie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 23 kwietnia 2018; 19:30

Kto pamięta jak |Pearsona wypierdolili z klubu to wie o co chodzi.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 23 kwietnia 2018; 19:29

Im nie psycholog by się przydał, tylko grupowy wyjazd na dziwki. Spuścić z krzyża i wszystko wróci na dobre tory. Tylko taksówek nie kraść. Albo nie robić szydery z prostytutek, bo się skończy jak w Leicester, mistrzostwem XDDD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 23 kwietnia 2018; 19:08

O, toto, Harry.

Ciekawa jestem, czy z drużyną pracuje psycholog?

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 23 kwietnia 2018; 18:57

Ile lat możne pieprzyć o tej mentalności ? To co wszyscy mają mentalność średniaka i nie potrafią skupić się w meczach o stawkę ? To może lepiej od razu nie brać w takich udziału tylko okupować środek tabeli i grać sobie mecze bez presji.

odpowiedz