» Kaboul: Damy z siebie wszystko

dodał: Radzio dnia: 2014-04-06 21:55:43 komentarzy: 6

Stoper Tottenhamu wypowiedział się przed ligowym spotkaniem z Sunderlandem.

"Nie mamy innego wyboru - musimy wygrać ten mecz. To będzie trudne zadanie, ponieważ Sunderland będzie zdeterminowany. Bronią się przed spadkiem, więc potrzebują punktów."

"Kibice będą nas wspierać. Damy z siebie wszystko, dla nich. To jest nasz cel na poniedziałkowy wieczór."

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 7 kwietnia 2014; 15:34

To nie o to chodzi. Jak się mówi o determinacji i skupieniu to ma to być widać podczas meczu a tak nie jest. Jest tylko pieprzenie o tym przed meczem i tyle. A 90 minut jak dzieci we mgle, jakby pierwszy raz ze sobą grali. Ile takich sytuacji było? Na palcach jednej ręki nie wyliczysz... bo palców za mało

odpowiedz
Autor: Xank Wysłano: 7 kwietnia 2014; 14:37

Znów to samo :/ A jakby mówili o sobie źle (przed meczem) ? np. że nie dadzą rady itp? To co by było ? Dalej krytykowanie. Czy powiedzą tak czy .... i tak zawsze źle będzie... Zobaczymy ile z tych 100 % zagrają. A jak Sunderland zagra na 101 % ? ^^

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 kwietnia 2014; 14:04

Zawsze jak słyszę takie pieprzenie to dostajemy soczysty wpierdol,więc zamknąć się i grać panowie jak na Tottenham przystało!!
COYS!!!!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 7 kwietnia 2014; 12:35

Gdzieś to już słyszałem..

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 7 kwietnia 2014; 12:17

Dokładnie komornik pieprzenie o tych 100 % to już robi się nudne. Grać a nie mówić

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 kwietnia 2014; 11:20

Zaczyna się... jak ja nienawidze tego pieprzenia że zagrają na 100% :| A jak przegramy to co? Nasze 100% jest za mało na spadkowicza?

odpowiedz
Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 15%
James Maddison: 15%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 55%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: alan1234
Strona istnieje od: 4926 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 37
Newsów: 6457
Lista online: