» Janssen z pierwszym trafieniem dla Fenerbahce

dodał: Damian Konwent dnia: 2017-09-18 12:38:13 komentarzy: 4

Vincent Janssen zdobył pierwszą bramkę dla Fenerbahce. Jego drużyna pokonała na wyjeździe Alanyaspor 4:1.

Napastnik, po tym jak przeszedł z AZ Alkmaar za 18,5 miliona funtów w 2016 roku przygody w Londynie nie może zaliczyć do udanych. 6 bramek w 38. spotkaniach nie wystarczyło by przekonać Maurico Pochettino. Słabe liczby i zakontraktowanie Fernando Lloretne w ostatnim dniu letniego okienka transferowego poskutkowało wypożyczeniem Holendra do Fenerbahce.

Przeprowadzka Janssenowi wychodzi na dobre, bowiem na zdobycie debiutanckiej bramki po zmianie barw klubowych potrzebował 16 minut w swoim drugim spotkaniu. Drapieżny instynkt i wsparcie nowego napastnika pozwoliło odetchnąć sympatykom Fenerbahce po rozczarowującym początku sezonu, w którym zdobyli jedynie 8 punktów na 15 możliwych, a zwycięstwo nad Alanyasporem było dopiero drugim w tureckich rozgrywkach. W wygranym spotkaniu 1:4 gole dołożyli również Giuliano z rzutu karnego oraz dwukrotnie Mathieu Valbuena. W 84. minucie Janssena zmienił inny, były napastnik Tottenhamu, Robert Soldado.

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć bramkę Janssena.