» Hugo Lloris: Nie możemy lekceważyć Chorwacji

dodał: Pacho dnia: 2018-07-12 09:59:17 komentarzy: 1

Jeden z najlepszych zawodników Tottenhamu studzi emocje przed finałem

Kapitan londyńskiego klubu odrzuca od siebie myśli o podniesieniu Pucharu Świata 2018, nawet po tym, jak Francja zapewniła sobie udział w finale pokonując we wtorek Belgię 1:0. 31-latek doświadczył smutku podczas ważnego turnieju po przegranej w finale Mistrzostw Europy w 2016 roku z Portugalią na własnej ziemi i nie pozwoli sobie na wizualizację pokonania reprezentacji Chorwacji w finale.

- Jako profesjonalny piłkarz, nie możesz pozwolić sobie na odpłynięcie myślami - mówi były bramkarz Olimpique Lyon.

- Robisz wszystko, co w twojej mocy, aby dać prawo kibicom do rozmarzenia się, ale nie jest tak w przypadku piłkarza.

- To niesamowite uczucie być częścią finału Mistrzostw Świata, ale przegraliśmy finał dwa lata temu i dlatego musimy zachować chłodną głowę. Ważne jest zachowywać przekonanie ponieważ pewność we własne umiejętności jest ważna w naszej drużynie. Jest jednak jeden mecz do zagrania i jest on najważniejszy w naszych karierach.

- Większość naszych zawodników nie było na Euro. Gracze będący częścią tamtej drużyny, mogą wykorzystać swoje doświadczenie aby pokazał właściwą drogę młodym chłopakom.

Samuel Umtiti zdobywając głową gola w 51 minucie spotkania zapewnił Francuzom zwycięstwo nad Belgią, którzy mieli większe posiadanie piłki, ale nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie Francji i zaskoczenie trzech środkowych pomocników oraz obrońców.

Kylian Mbappe, 19-letni napastnik PSG, skradł show piorunującym występem na prawym skrzydle, ale zapytany o cudownego nastolatka, Lloris wolał skupić się na drużynie i na trenerze Didierze Deschampsie, który stawił czoła krytyce, za jego zachowawcze podejście w Rosji.

- Jesteśmy kompletni jako drużyna -powiedział bramkarz klubu z White Hart Lane. - Możemy grać różnych stylach, ale najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich zawodników. Każdy musi pracować dla drużyny, osiągnąć najlepszy poziom dla drużyny i dać z siebie wszystko. Mentalność jest bardzo ważna, jeśli chcesz osiągnąć sukces, potrzebujesz silnych podstaw, szczególnie defensywnych. Kiedy dobrze się bronisz, masz więcej szans na wygranie meczu. Selekcjoner zasługuje na duże uznanie.

- Przeciwko Argentynie, Urugwajowi i następnie znowu w wczoraj, jego plan był perfekcyjny. Dostosowujemy się po części do naszych przeciwników i to jest jego zasługa. Mamy talent, wiarę i ducha aby zmieniać grę, tak jak chcemy. Najważniejszy mecz w naszej karierze jest jednak przed nami.

Zapytany o to czy kibicował swoim kolegom z klubu, Lloris powiedział: - Szczerze mówiąc, czasami trzeba być samolubnym. Jestem bardziej skupiony na relacjach z moimi kolegami z reprezentacji niż na innych. Oglądałem jednak każdy mecz i mam wiele szacunku dla Anglii i moich kolegów z drużyny.

Kapitan reprezentacji Francji prosi aby nie lekceważyć Chorwacji. Uważa swojego najbliższego przeciwnika za fantastyczny zespół. Sam finał traktuje jako szanse na pokazanie własnych umiejętności, ponieważ powinno być więcej miejsca do gry niż w poprzednich spotkaniach.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: ainam Wysłano: 12 lipca 2018; 19:16

Powodzenia Hugo Boss, oby był to mecz godny finału Mistrzostw Świata!

odpowiedz
Sonda serwisowa

Graczem meczu z PSV był:


pokaż wyniki
Zawodnik meczu
WEST HAM 0:1 TOTTENHAM
Erik Lamela

Liczba głosów: 31%
Gole: 1
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: questusall4webs
Strona istnieje od: 2193 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 48
Newsów: 5970
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18