» Harry Kane z kolejną nagrodą
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
-
Pierwszy z trzech finałów. Tottenham - Leeds.
- zobacz więcej wiadomości
Piątego marca odbyła się charytatywna gala "Willow Foundation". Harry Kane został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem roku w Londynie.
Napastnik strzelił w tym sezonie 24 bramki we wszystkich rozgrywkach. Jego rywalami byli: Ryan Mason, Alex Pritchard i Carl Jenkinson. Harry wygrał jednak z konkurencją i odebrał nagrodę z rąk legendy Tottenhamu - Glenn'a Hoddle'a.
Wśród publiczności zasiadali sławni, byli już londyńscy zawodnicy, tacy jak: wspomniany już Hoddle, Jimmy Greaves, Pat Jennings, Ossie Ardiles, Gary Mabbutt oraz selekcjoner reprezentacji Angli - Roy Hodgson.
Na gali nie zapomniano o zmarłym niedawno byłym zawodniku Tottenhamu Hotspur. Chodzi oczywiście o Dave'a Mackay'a. Zasłużony hołd oddał mu były kolega z zespołu- Cliff Jones.
Harry Kane odbierając nagrodę przeznaczył na cele charytatywne podpisaną przez siebie koszulkę. Została ona zlicytowana za... 170 tysięcy funtów. Klub z kolei ofiarował możliwość obejrzenia meczu z Manchesterem City z loży vip (wraz ze zwiedzaniem stadionu) oraz spotkanie z Ledley'em Kingiem w centrum treningowym.
Gala została założona w 1999 roku przez Bob'a Wilson'a i jego żonę w celu uczczenia ich zmarłej córki. Organizacja pomaga nieuleczalnie chorym młodym ludziom. Dostają oni szansę spędzenia kilku dni wraz z rodziną zwiedzając nowe kraje czy poznając swojego idola. Jak przyznają uczestnicy, pomaga im to w odstresowaniu się i pozwala ponownie cieszyć się z życia.
Innym nominowanym Kogutem był Hugo Lloris. Francuz przegrał jednak z Thibaut'em Courtois'em w głosowaniu na "Najlepszego Londyńskiego Bramkarza Roku".
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy