» Eriksen porównuje przebudowy Liverpoolu i Tottenhamu
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Duński pomocnik, był jednym z letnich transferów Tottenhamu, który chciał uzupełnić lukę, pozostałą po Garecie Bale'u, który odszedł do Realu Madryt. Pomimo wydania 110 mln funtów na transfery, Spurs nie mogą powiedzieć, że sprawy potoczyły się tak, jak planowali. Liverpool, wydaje ogromne pieniądze w tym okienku transferowym, korzystając ze środków, jakie dostarczone zostały klubowi przez FC Barcelonę, która pozyskała Luisa Suareza z The Reds.
Christian uważa jednak, że nie ma gwarancji sukcesu, po tym jak klub sprowadza tylu zawodników, w tak krótkim czasie.
- To prawda, że zmierzyliśmy się w zeszłym sezonie z tym, z czym obecnie mierzy się Liverpool. To będzie zależało od tego, jaki mają zespół i co wniosą nowi zawodnicy. Wszystko będzie musiało pasować.
- Czasem masz szczęście, a czasem nie. Myślę, że w zeszłym sezonie, dokonaliśmy kilku na prawdę dobrych transferów. Mieliśmy trochę pecha, że nie udało się osiągnąć nic więcej. To może przytrafić się Liverpoolowi, jak już mówiłem, czasem masz szczęście, a czasem nie.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy