» Defoe: Chce regularnie grać

dodał: Radzio dnia: 2013-09-17 16:47:02 komentarzy: 0

Napastnik Tottenhamu Jermain Defoe podkreśla, że musi regularnie grać w pierwszej jedenastce w tym sezonie. Celem jest bowiem powołanie na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata.

"W przyszył roku są Mistrzostwa Świata, więc muszę regularnie grać. To jest oczywiste. Aby dostać się do kadry reprezentacji Anglii trzeba sobie zasłużyć".

"Rozumiem, że sezon jest długi i jest sporo meczów do rozegrania. Po prostu trzeba próbować walczyć o skład i się w nim utrzymać, ale trzeba też uważać, aby nie złapać kontuzji. To byłoby frustrujące dla mnie".

"Gdy grasz na Mistrzostwach Świata i regularnie występujesz w reprezentacji Anglii. To jest po prostu najlepsze uczucie na świecie. Reprezentujesz bowiem swój kraj na tym szczeblu. Chce Ci się grać".

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa
Najlepszy transfer sezonu 2023/2024

Timo Werner: 6%
Radu Dragusin: 1%
Giglielmo Vicario: 16%
James Maddison: 16%
Manor Solomon: 2%
Micky van de Ven: 54%
Brennan Johnson: 6%

Wyniki | Archiwum

Zawodnik meczu
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: rap
Strona istnieje od: 4848 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 54
Newsów: 6456
Lista online: