» Dawson: Kocham oglądać grę Tottenhamu
-
Plotki transferowe - lato 2026
-
Ta ostatnia niedziela. Tottenham - Everton.
-
Koniec jest bliski. Chelsea - Tottenham.
- zobacz więcej wiadomości
Były zawodnik Tottenhamu, Michael Dawson, udzielił wywiadu o klubie z północnej części Londynu. Anglik zagrał dla tego zespołu ponad 300 spotkań. W 2014 roku dołączył do Hull City.
- Wierzę, że Tottenham może wygrać ligę. Jestem całkowicie zadowolony z każdego w tej drużynie. Pochettino wykonuje wspaniałą pracę. Jeśli spojrzysz na piłkarzy i sposób w jaki grają, to bardzo odpowiada im filozofia Argentyńczyka.
- Kocham oglądać ich grę - wychodzą na boisko i nie widać po nich strachu. Mówimy o wygraniu Premier League, ale zawsze znajdą się osoby, które powiedzą, że mają w kadrze piłkarzy, którzy nigdy nic nie wygrali. Tottenham jest obecnie w wysokiej formie, grają bez strachu. Chciałbym ich zobaczyć wygrywających ligę.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy