» Trudny wyjazd. Manchester City - Tottenham.

dodał: Lolo dnia: 2023-12-03 12:23:12 komentarzy: 49

Mecz Manchester City – Tottenham Hotspur to jeden z hitów 14. kolejki Premier League. Obie drużyny zagrają w nim o przełamanie. Manchester City w dwóch ostatnich ligowych meczach dzielił się punktami z rywalami (4:4 z Chelsea, 1:1 z Liverpoolem). Zdecydowanie gorzej wygląda to w przypadku Tottenhamu. Koguty przegrały bowiem trzy mecze z rzędu (1:4 z Chelsea, 1:2 z Wolverhamptonem i 1:2 z Aston Villą) , spadając w efekcie na szóste miejsce w tabeli.

Manchester City w tym sezonie u siebie wygrał pięć spotkań i zanotował jeden remis, natomiast Tottenham jest najlepiej punktującym zespołem na wyjazdach. W pięciu poprzednich spotkaniach to Koguty częściej wygrywały, bo aż trzykrotnie. Natomiast Obywatele zwyciężyli dwa razy. Dla mistrzów Anglii mecze ze Spurs są jednymi z najtrudniejszych w ostatnich latach.

Pep Guardiola w nadchodzącym meczu nie będzie mógł liczyć na kontuzjowanego od dłuższego czasu Kevina De Bruyne. Oprócz tego pod znakiem zapytania stoją występy Mateo Kovacicia i Matheusa Nunesa. Z kolei Ange Postecoglou ma znacznie więcej powodów do zmartwień. Tottenham wystąpi bez Bentancura, Maddisona, Perisicia, Richarlisona, Romero, Sessegnona, Solomona, Whitemana i van de Vena. Niepewna jest sytuacja Richarlisona oraz Sarra.

Autor: nuanda Wysłano: 5 grudnia 2023; 21:42

Ale do tych szaroburych strojów to ja się nie przyzwyczaję, są tak szkaradne, że oczy bolą..... dobrze, że pozostałe stroje, nr 1 i szczególnie nr 2 są więcej niż fajne. To tak na marginesie

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 5 grudnia 2023; 17:43

Samuel Iling-Junior can go to Tottenham Hotspur as early as January, story confirmed.

Contacts are in progress.

[@86_Longo]

#THFC | #COYS | #tottenhamnewsG

odpowiedz

odpowiedz
Autor: bobo Wysłano: 3 grudnia 2023; 22:57

Co Ange porobił z chłopakami mentalnie to mi się w bani nie mieści! Od czasów Pocha gra chłopaków teraz cieszy oko. Szpital w klubie duży a oni nic z tego nie robią i grają z podniesioną głową. Nereszcie ale jeszcze się nie napalam. Czekam na kolejne mecze

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 21:54

Burnley w 3. rundzie FA Cup u siebie:)

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 21:08

Zresztą dziś wszedł Donley a nie Veliz, zatem Ange sobie dobiera gwiazdy akademii, na ławce był nawet Santiago

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 21:05

Lankshear

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 21:04

>>mefisto52 napisał:
>>Ja go nie chce odpalać tylko wypożyczyć. Gość ma 19 lat i przyszedł znikąd nie znając standardów premier league. Moim zdaniem na 3 napastnika w hierarchii lepszy byłby ktoś z akademii a Veliz niech łapie minuty nawet w Championship. Nie oszukujmy się, nie kupiliśmy go na juz i 5 minut z AV, 9 z Fulham, 1 z Luton czy 1 z Liverpoolem nie zrobią z niego piłkarza, który w jakimś stopniu podniesie nasz poziom.

Ok, zgadzam się że nie jest na już. Ale nie mamy lepszego w akademii, Scarlett zero bramek w Ipswich, Parrott coś tam nawet w tym Excelsior strzelił. Zostaje Sonsup Bell i Wilkshere...

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 3 grudnia 2023; 20:15

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 20:09

>>Ogólnie ten sezon to będzie głównie aklimatyzacja do nowego stylu gry, zbieranie pochwal za zmianę gry zespołu, mental, atmosferę w szatni itp. Celem będzie liga mistrzów lub jakiekolwiek europejski puchar + mam nadzieję nie olanie pucharu Anglii bo to jedyne możliwe trofeum. Ten sezon jest przejściowy a o co konkretnie gramy to już zależy od Daniela i 2 najbliższych okien transferowych. Od przyszłego sezonu naprawdę jest baza by grać fajną piłkę i bić się o coś ale tutaj potrzeba wsparcia finansowego. Dla mnie osobiście może zostać Skipp, Hoejbjerg czy Lo Celso, nawet Davies jeśli wzmocnimy tymi pieniędzmi inne pozycje. Jednak taki Fraser, Dier, Royal, Perisic, Richarlison, Gil czy Veliz nie są zawodnikami na drużynę, która myśli o jakimkolwiek sukcesie sportowym.

Veliz nie po to przyszedł by go po pół roku odpalać. Nadal mamy mało zawodników hg, dlatego Forster to ważny element zespołu:)

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:59

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:41

Pod wielkim wrażeniem gry rudego. Zapierdala aż miło. No i bardzo dobrze Lo Celso. Ogólnie niezły mecz. Potrafiliśmy zdominować city z takim składem gratki

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:38

>>kiriak napisał:
>>Gil na ławkę, on nie dosrasta poziomem, ewentualnie na słabszego rywala

Nadaje się na ostatnie 10 minut z Luton, Sheffield itp.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:33

Gil na ławkę, on nie dosrasta poziomem, ewentualnie na słabszego rywala

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:33

Będziecie się śmiać, ale uważam że gdyby Biss nie walnął babola to wydarlibyśmy tu wygraną:D

Druga połowa o wiele lepsza, jak w 1 połowie City City wrzuciło nas na karuzelę to w drugiej już tak nie porumakowali.

Pierre uspokoił grę, dobrze wyglądaliśmy.

A.kapitalną drugą połówkę rozegrał Davies.

Autor: Damian Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:28

Uff mamy punkt. Jednak City bez względu na okoliczności zawsze nam leży :)

Autor: Lolo Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:26

Johnson niech się cieszy, że łysy z gwizdkiem nie podumał.

Autor: KRIS Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:16

Ciekawe czemu Skippy za Lo Celso a nie za Bissoume.

Giekawe

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 3 grudnia 2023; 19:12

Podarowalismy im tą bramke. Fatalne wyjście Bissoumy..

Autor: KRIS Wysłano: 3 grudnia 2023; 18:20

Czego można było się spodziewać grając takim szpitalem ?

Środka pola nie ma, przestraszony Bissouma, niepewny Lo Celso, cherlawy Gil.

Autor: mefisto52 Wysłano: 3 grudnia 2023; 18:05

Nie mamy ani jednego argumentu, żeby myśleć tu nawet o remisie. Spokojnie powinno być już 4:1.

Lo Celso śpi dziś.

Najpierw śmierdząca strata w środku pola potem bezsensowny faul po którym padl gol z wolnego

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 3 grudnia 2023; 17:41

Masakra. Cudem prowadzimy to i tak to zepsujemy w 3 minuty. Tutaj ostrzał City zapowiada się straszny po tych 10 minutach.