» Obronić 6 miejsce. Tottenham - Aston Villa.

dodał: Lolo dnia: 2021-05-19 14:08:33 komentarzy: 83

Już tylko dwie kolejki pozostały do końca sezonu. W tej chwili Tottenham traci do piątego Liverpoolu 4 punkty i na przeskoczenie The Reds raczej nie ma już co liczyć. Pozostała jedynie walka o to, aby nie spaść poniżej 6 miejsca dającego awans do Ligi Europy a na to miejsce chrapkę ma jeszcze West Ham, Everton i przy szczęśliwym zbiegu okoliczności Arsenal.

Aston Villa w ostatnich pięciu meczach odniosła tylko 1 zwycięstwo (2:1 z Evertonem) i do spotkania przystąpi osłabiona brakiem Casha oraz Trezegueta. Wątpliwy jest występ Samsona. W Tottenhamie w dalszym ciągu kontuzjowany jest Ben Davies. Na dolegliwości narzekają również Aurier or Bale.

 

Transmisja: Canal+ Sport

Start: 19:00

Sędzia: Craig Pawson

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: McFlay Wysłano: 23 maja 2021; 12:09

Chodzi mi oczywiście o lester Pearsona . Ranieri to najgorszy szit, nikomu bym nie życzył tego trenera nawet najgorszym wrogą.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 23 maja 2021; 12:08

>>cubert napisał:
>>Ranieri jest do wziecia, nie bylaby to zla opcja. Leicester podciagnal to i moze jakis cud z kogutami by zrobil, bo chyba tylko na to mozna z tym zespolem liczyc.<br />
<br />
Ja sie jeszcze zastanwiam ze moze Levy czeka co sie stanie w Barcelonie i czy Koeaman odejdzie, moze w niego celuje (oprocz Rodgersa ktory musialby na glowe upasc zeby do nas przyjsc.).

Żaden Ranieri to chyba była najgorsza opcja dla nas i dla każdego innego zespołu. Większość klubów prowadzi ku upadkowi. Świetna końcówka Pearsona i uratowanie przed spadkiem i przygotowanie na następny sezon zespołu wtedy przejść ich Ranieri. Jak sam to zrobił to go szybko wyjebali. Zniszczył Romę, valencie i jeszcze pare zespołów.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 23 maja 2021; 12:07

Ranieri? :D

Coraz lepsze pomysły macie ;)



Coraz lepsze pomysły macie ;)">odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 23 maja 2021; 02:12

Ranieri jest do wziecia, nie bylaby to zla opcja. Leicester podciagnal to i moze jakis cud z kogutami by zrobil, bo chyba tylko na to mozna z tym zespolem liczyc.

Ja sie jeszcze zastanwiam ze moze Levy czeka co sie stanie w Barcelonie i czy Koeaman odejdzie, moze w niego celuje (oprocz Rodgersa ktory musialby na glowe upasc zeby do nas przyjsc.).

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 maja 2021; 20:49

Fajnie, zawsze lubiłem Trippier'a. Ja już nie wierzę, że my kiedykolwiek coś wygramy, niech się chociaż byłym piłkarzom wiedzie :D

">odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 22 maja 2021; 19:55

Oby jeszcze Foyth i Capoue wygrali jeszcze LE. Tymczasem na przeciwnym biegunie znalazł się Thomas Partey.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 maja 2021; 19:53

Trippier mistrzem Hiszpanii :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 maja 2021; 16:47

[New Wigan Athletic Chairman Talal Al Hammad]: “Having lifted silverware more recently than Tottenham Hotspur we are continuing to monitor the Harry Kane situation closely”

;-)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 maja 2021; 07:20

>>Xerxes napisał:
>>>>nnaderowy napisał:<br />
>>Nie ma nikogo na rynku, kto zagwarantuje sukces. Ta drużyna jest wypalona, nie dał rady obudzić ich Poch, wieloletni ofensywny trener, nie dał rady Jose, stary defensywny wyjadacz, to kto ma ten kur*idół naprawić?<br /><br />
Tu potrzeba naprawdę radykalnych zmian kadrowych, a Levy nie wydaje się być człowiekiem, który to ogarnie.<br /><br />
Mówicie, że jak Leicester nie awansuje do LM, to jest szansa na Rodgersa. Wątpię, no ale załóżmy że jest.<br /><br />
Czyli co, do naszej drużyny, która od lat frajerzy co się da, weźmiemy trenera, który sfrajerzył awans do LM na ostatniej prostej, z nadzieją że się nagle wszyscy w jakiś magiczny sposób naprawią? <br />
<br />
Nie gadaj bo jak przyszedł Pączek i trochę to poukładał to ładnie ta gra wygladała. Ofensywna, bardzo przyjemna piłka dla widza no i przede wszystkim wyniki ( top 4 ). Mówił o bolesnej przebudowie szatni która była nieunikniona a nasz kochany Levy zamiótł temat pod dywan. No i stało się co sie miało stać jesteśmy w kurwidołku. Mam nadzieję że wyciągnie z tego wnioski i wróci na dobrą drogę...

Dlatego napisałem, że nie dał rady ich "obudzić" chodziło mi o sezon z finałem LM (w lidze od połowy sezonu nie szło) i sezon w którym stracił pracę.

odpowiedz
Autor: Xerxes Wysłano: 21 maja 2021; 22:30

>>nnaderowy napisał:
>>Nie ma nikogo na rynku, kto zagwarantuje sukces. Ta drużyna jest wypalona, nie dał rady obudzić ich Poch, wieloletni ofensywny trener, nie dał rady Jose, stary defensywny wyjadacz, to kto ma ten kur*idół naprawić?<br />
Tu potrzeba naprawdę radykalnych zmian kadrowych, a Levy nie wydaje się być człowiekiem, który to ogarnie.<br />
Mówicie, że jak Leicester nie awansuje do LM, to jest szansa na Rodgersa. Wątpię, no ale załóżmy że jest.<br />
Czyli co, do naszej drużyny, która od lat frajerzy co się da, weźmiemy trenera, który sfrajerzył awans do LM na ostatniej prostej, z nadzieją że się nagle wszyscy w jakiś magiczny sposób naprawią?

Nie gadaj bo jak przyszedł Pączek i trochę to poukładał to ładnie ta gra wygladała. Ofensywna, bardzo przyjemna piłka dla widza no i przede wszystkim wyniki ( top 4 ). Mówił o bolesnej przebudowie szatni która była nieunikniona a nasz kochany Levy zamiótł temat pod dywan. No i stało się co sie miało stać jesteśmy w kurwidołku. Mam nadzieję że wyciągnie z tego wnioski i wróci na dobrą drogę...

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 maja 2021; 22:12

Nie ma nikogo na rynku, kto zagwarantuje sukces. Ta drużyna jest wypalona, nie dał rady obudzić ich Poch, wieloletni ofensywny trener, nie dał rady Jose, stary defensywny wyjadacz, to kto ma ten kur*idół naprawić?
Tu potrzeba naprawdę radykalnych zmian kadrowych, a Levy nie wydaje się być człowiekiem, który to ogarnie.
Mówicie, że jak Leicester nie awansuje do LM, to jest szansa na Rodgersa. Wątpię, no ale załóżmy że jest.
Czyli co, do naszej drużyny, która od lat frajerzy co się da, weźmiemy trenera, który sfrajerzył awans do LM na ostatniej prostej, z nadzieją że się nagle wszyscy w jakiś magiczny sposób naprawią?

odpowiedz
Autor: mat9234 Wysłano: 21 maja 2021; 21:54

Teraz podają że Levy negocjuje z Sarrim, boże oby były to tylko plotki bo się skończy tak samo jak z mourinho.

odpowiedz
Autor: Xerxes Wysłano: 21 maja 2021; 21:44

Levy myślał że zatrudniając szoże ma gwarantowany puchar do gabloty. Nie dość że nie ma pucharów to jeszcze totalnie wkurwił kibiców grą autobusową. Moim zdaniem będzie to Rodgers lub Ten Hag.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 maja 2021; 21:25

Fabrizio też potwierdza:

@FabrizioRomano
Nuno Espirito Santo is not a candidate for Tottenham job, Spurs are looking for a different kind of manager #THFC

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 21 maja 2021; 21:23

>>kiriak napisał:
>>For those many people asking, as I said previously and it's still the case, I understand Nuno Espirito Santo is not a candidate for Spurs' vacant managerial role.<br />
<br />
żadnych Santo czy innych Potterów

W takim razie kto ?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 maja 2021; 21:11

For those many people asking, as I said previously and it's still the case, I understand Nuno Espirito Santo is not a candidate for Spurs' vacant managerial role.

żadnych Santo czy innych Potterów

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 21 maja 2021; 19:40

>>Freddie91 napisał:
>>Brighton gra bardzo fajną piłkę, choć punkty tego nie potwierdzają. Dużo pecha, no i jednak to skład węgla i papy a potrafią grać widowiskowo. Są mega nieobliczalną drużyną.<br />
<br />
Jestem ciekaw jak GP spisałby się w klubie z dużo lepszymi zawodnikami. Czasem warto zaryzykować.<br />
<br />
Tylko czy my jesteśmy na etapie gdzie powinniśmy ryzykować? Po części tak - bo nie mamy nic do stracenia. Ale właśnie dlatego uważam, że potrzebujemy kogoś jednak pewnego.<br />
<br />
Ja jednak osobiście wolałbym Pottera niż Nuno.

Niestety nie ma żadnego pewnego kandydata, chyba najbardziej Rogers.
Brighton gra świetna piłkę jak na skład który maja. W tym sezonie tego nie widać bo brakuje skuteczności (maja problem z napastnikiem - nie maja go). Oglądałem sporo ich meczy ale nie zapomnę ich meczu z Utd jak zdominowali Manchester na old traford. Choć przegrali ten mecz (karny po końcowy gwizdku). No i niestety z nami jak nam wrzucili 3:0 a mogło być wiele więcej.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 maja 2021; 18:41

Brighton gra bardzo fajną piłkę, choć punkty tego nie potwierdzają. Dużo pecha, no i jednak to skład węgla i papy a potrafią grać widowiskowo. Są mega nieobliczalną drużyną.

Jestem ciekaw jak GP spisałby się w klubie z dużo lepszymi zawodnikami. Czasem warto zaryzykować.

Tylko czy my jesteśmy na etapie gdzie powinniśmy ryzykować? Po części tak - bo nie mamy nic do stracenia. Ale właśnie dlatego uważam, że potrzebujemy kogoś jednak pewnego.

Ja jednak osobiście wolałbym Pottera niż Nuno.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 maja 2021; 18:40

najlepiej Edin'a Terzić'a/ia z Borussii

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 21 maja 2021; 17:50

Co Wy widzicie w tym Potterze?

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 21 maja 2021; 17:14

>>Freddie91 napisał:
>>Kursy na niego baaaardzo spadły. Zdecydowany fawrotyt. Ja jednak mam co do niego mieszane uczucia. Nie jestem tak na nie jak Ty KRIS ale...<br />
<br />
...nadal chciałbym Rodgersa. Wydaje się to mało realne. Na jego miejscu bym się nie ruszał z Lester. Może nasz bezpośredni mecz coś zmieni? Gdyby udało się im pokrzyżować szyki, nie weszli do LM, to szansa byłaby większa.

Może Nuno dostał info ze będzie miejsce w lester po sezonie xd Rogers chyba najlepsza opcja. Choć ja dalej wierze ze to będzie Potter.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 maja 2021; 16:42

Kursy na niego baaaardzo spadły. Zdecydowany fawrotyt. Ja jednak mam co do niego mieszane uczucia. Nie jestem tak na nie jak Ty KRIS ale...

...nadal chciałbym Rodgersa. Wydaje się to mało realne. Na jego miejscu bym się nie ruszał z Lester. Może nasz bezpośredni mecz coś zmieni? Gdyby udało się im pokrzyżować szyki, nie weszli do LM, to szansa byłaby większa.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 21 maja 2021; 16:40

>>KRIS napisał:
>>Nuno Esprito Santo odchodzi po sezonie z Wolverhampton.<br />
<br />
Levy, nie kombinuj mu tu z nim czasem.

Nuno już jedynka u buków.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 maja 2021; 16:05

Nuno Esprito Santo odchodzi po sezonie z Wolverhampton.

Levy, nie kombinuj mu tu z nim czasem.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 20 maja 2021; 13:20

Harry Kane w dzisiejszym wywiadzie z Gary Nevillem na Sky Sports:

"Im at the moment of my career where I have to reflect and see where im at, and have an honest conversation with the chairman."

"Im sure he'll want to set out the plan, but ultimately it will be down to me and what's best for me at this moment in time."

"For me I don't want to come to the end of my career and have any regrets. I want to be be the best I can be."

"I never will say i'll stay at Spurs for the rest of my career, and i'd never say that i'll leave Spurs. Im not rushing anything, im not desperate."

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 20 maja 2021; 07:52

Podsumowując: sezon zaczął się nawet dobrze ale na końcu dało znać o sobie DNA przegrywów. Finał pucharu ligi oddany bez walki i wypadnięcie z walki o TOP 4. Na deser spadek na kolejkę przed końcem z miejsca gwarantującego miejsce w LE. Truskawką na torcie będzie przegonienie Tottenhamu przez Arsenal w ostatniej kolejce. Arsenal, który miał naprawdę fatalny sezon w lidze. A za to wszystko przyjdzie zapłacić rachunek w postaci odejścia Kane'a.

odpowiedz
Autor: Xerxes Wysłano: 20 maja 2021; 04:08

Pączek przytulił właśnie puchar Francji.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 19 maja 2021; 23:16

Pozostaje nam walka o LKE. Ostatni puchar w naszym zasiegu. Mozna byc anty, ale bez wplywow z biletow w przyszlym sezonie chociazby z tych rozgrywek bedziemy w ciemnej dupie.

odpowiedz
Autor: hugolloris Wysłano: 19 maja 2021; 23:14

>>Lolo napisał:
>>West Ham właśnie strzelił na 2-1.

no i 3-1 :/

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 22:55

West Ham właśnie strzelił na 2-1.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 22:08

>>KRIS napisał:
>>Meczu nie oglądałem, mam nagrany. Jest sens tracić 90 minut na oglądanie tego spektaklu ?

Nie oglądaj strata czasu. Takiego szitu dawno w naszym wykonaniu nie widziałem

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 maja 2021; 22:05

Meczu nie oglądałem, mam nagrany. Jest sens tracić 90 minut na oglądanie tego spektaklu ?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 maja 2021; 22:04

>>Lolo napisał:
>>Arsenal 1 punkt za Spurs. Grają z Brighton.

Jestem gotów założyć się o każde pieniądze że nas wyprzedzą. Rób screena.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 21:53

Arsenal 1 punkt za Spurs. Grają z Brighton.

odpowiedz
Autor: hugolloris Wysłano: 19 maja 2021; 21:38

Po pierwsze Winks nie powinien wgl wychodzić w pierwszym składzie. Dlaczego Ryan jeszcze tego nie zauważył że on się po prostu nie nadaje. Po drugie co dzisiaj odwalał Reguilon? Po ostatnim meczu myślałam że wraca na dobrą drogę ale się myliłam...Szczerze nie sądze żebyśmy wygrali z Leicester i możemy zapomnieć o LE :/

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 21:37

>>darosec88 napisał:
>>Ktoś wie co w przypadku kiedy Leicester będzie w TOP 4? Miejsce w LE za wygrany puchar nie przechodzi przypadkiem na drużynę z 7. miejsca?

Two Premier League teams will qualify for the Europa League due to the implementation of the brand-new Europa Conference League.

The spots go to the winners of the FA Cup and the fifth-placed Premier League team.

Because Leicester have won the FA Cup and look set to finish in the Premier League top five, the Europa League qualifying spot will go to the sixth-placed finisher.

odpowiedz
Autor: hugolloris Wysłano: 19 maja 2021; 21:34

DIER, WINKS OUT

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 19 maja 2021; 21:27

Ktoś wie co w przypadku kiedy Leicester będzie w TOP 4? Miejsce w LE za wygrany puchar nie przechodzi przypadkiem na drużynę z 7. miejsca?

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 21:19

>>Spurs napisał:
>>Nie dało się 9glądać,tu połowę sezonu nie da się oglądac bo typy ewidentnie zero ruchu do piłki,zero biegania ***** nic

Tylko że u Jose w zamyśle była ****owa gra(ale cały czas taktyczna). W ciągu meczu mieliśmy 3 strzały ale jakieś konkretne. A dziś w naszym wykonaniu wyglądało jakby przed meczem wybierali składy i wuefisty (Winks syn wuefisty kapitan)rzucił piłkę i powiedział grajcie. Żadnej taktyki, wszyscy wyglądali źle

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 21:18

Odejdzie,nie ma ****a że nie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 21:05

"A sombre-looking Kane making his way around the stadium alone, applauding fans."

Aaaaaaaaaand he's gone.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 19 maja 2021; 21:05

Wstyd i hańba!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 21:01

Nie dało się 9glądać,tu połowę sezonu nie da się oglądac bo typy ewidentnie zero ruchu do piłki,zero biegania ***** nic

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 20:58

Mecz jak za czasu ostatniego rok Pocha. Bezsensowne utrzymanie się przy piłce, zero ruchu do piłki. Chyba jeden z gorszych meczu naszej drużyny w tym sezonie. Tego nie dało się oglądać

odpowiedz
Autor: Xerxes Wysłano: 19 maja 2021; 20:56

Kane ********** stąd. To już jest nie do odratowania.

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 19 maja 2021; 20:54

I jak tu się dziwić Harremu. Ten gość to pewnie chodzaca frustracja

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 20:45

Gramy jak na podwórku, każda strata śmierdzi golem

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 20:44

Nawet w LE nie zagrają. Ale siara.

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 19 maja 2021; 20:40

Jeszcze Arsenal nas wyprzedzi.. fuck

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 20:34

>>nnaderowy napisał:
>>U Masona grają kumple, jak zostanie na następny sezon to środek tabeli będzie osiągnięciem.

Dokładnie nic mniej nic więcej

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 19 maja 2021; 20:32

U Masona grają kumple, jak zostanie na następny sezon to środek tabeli będzie osiągnięciem.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 19 maja 2021; 20:31

Mam nadzieję, że jeśli ktoś w klubie zastanawiał się nad ewentualnym pozostawieniem Masona jako głównego trenera, to już wie, że to zły pomysł.

Złe wybory. Brak reakcji. 70 minut gównianej gry, Hojbjerg na ryzyku - zero zmian. Gdzieś już to widziałem...

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 maja 2021; 20:31

Son to dziś jest ???

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 20:23

I jakby komuś się wydawało że Lo Celso jest tragiczny to jednak jest o niebo lepszy niż Winks. Przynajmniej jest pod grą

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 19 maja 2021; 20:23

Wygląda raczej na 1:3 niż 2:2.. obym się mylił

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 20:21

Leicester zrobi im w ostatniej kolejce jesień średniowiecza.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 20:13

Wydaje mi się ze Mason uznaje Ndombele jako Śpo, a nie Śp - box to box.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 19 maja 2021; 20:11

Jestem w pracy, spokojniejszy przez to

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 maja 2021; 20:03

Koncentracja u nas to jak juniorzy ... zero antycypacji , zgrania i tak dalej i tak dalej . Pieniążki na koncie chyba mają grać A nie oni...

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 19:58

>>Spurs napisał:
>>>>McFlay napisał:<br />
>>Co tu się odpierdala? Grają źle, wyjebac Winksa bo ucieka od piłki i nie mamy środka. <br />
<br />
Mason ma dobrego Ndombele który by robił różnice to po co?lepiej postawić na gównianego alliego i winksa do spółki

Powiem tak Winks nawet dobrze wyglądał z piłka xd miał ja chyba dwa razy i raz się wyjebał xd nie wiem czy on bidony napełnia czy co, bo go w ogóle nie ma. Zreszta Pierre tez dziś ucieka od piłki

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 maja 2021; 19:58

Fajnie bo już tak trochę żartobliwie to zobaczymy czy Mason ruszy tych naszych śmiałków do zapierniczania ... To czego Jose niby nie mógł wzbudzić u naszej panicznej 11-stki

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 19 maja 2021; 19:53

Żenujące jest to co my robimy.

Cudownie, że ten sezon już się kończy. Co za ulga.

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 maja 2021; 19:53

A już po przerwie to ma się k...a dziać ... słabo i żałośnie przed przerwą . Ojej... matko bosko..

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 19 maja 2021; 19:52

Panowie... my fizycznie wyglądamy jak oldboje ...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 19:51

>>McFlay napisał:
>>Co tu się odpierdala? Grają źle, wyjebac Winksa bo ucieka od piłki i nie mamy środka.

Mason ma dobrego Ndombele który by robił różnice to po co?lepiej postawić na gównianego alliego i winksa do spółki

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 19 maja 2021; 19:51

Regulion i Winks do zmiany w przerwie

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 19 maja 2021; 19:51

Dier już ma pełne portki

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 19:50

Co tu się odpierdala? Grają źle, wyjebac Winksa bo ucieka od piłki i nie mamy środka.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 19:41

Reguilon nie ma dnia :D

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 19 maja 2021; 19:39

Dwie piękne bramki

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 19 maja 2021; 19:39

Ale dramat. Ktoś kreatywny do środka pola niezbedny

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 19:39

Reguilon wypierdalaj szrocie z madrytu

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 19 maja 2021; 19:36

Gotuje się za każdym razem, jak widzę Kane'a jako bocznego obrońcę albo cofniętego rozgrywającego. Nie da się tego taktycznie ogarnąć?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 19:32

Co za Ciołek za******

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 19:32

Alli Lewus zjaebany to wypierdo3lnia typ

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 19:24

To jest jebane nieporozumienie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 19:20

ahahaha xD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 19:08

:o

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 maja 2021; 18:32

Winksyyyyy xD

W ostatnim meczu nie wyglądał najgorzej, pchał akcje do przodu, tyle że wszedł przy stanie 2:0 i raczej nie było już czego sp.ierdolić :D

Dziś od początku i trzeba będzie kreować akcje, więc zapowiada się wesoło.



Dziś od początku i trzeba będzie kreować akcje, więc zapowiada się wesoło.">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 19 maja 2021; 18:12

Zwycięstwo zapewnia nam miejsce nad Arsenalem i ustawia na pole position w walce o LE.

Remis lub porażka nie wchodzą w grę :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 18:11

Typ ndombele ustawał na ławce

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 maja 2021; 18:11

Pojebało go z tym Winksem czy o co chodzi

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 19 maja 2021; 18:07

Lloris (C), Tanganga, Alderweireld, Dier, Reguilon, Højbjerg, Winks, Dele, Bergwijn, Son, Kane.

odpowiedz