» Notthingham - Tottenham.

dodał: Lolo dnia: 2023-12-15 20:57:49 komentarzy: 66
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 22 grudnia 2023; 20:49

Micky potwierdził ze za 2 tygodnie wraca do treningów

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 22 grudnia 2023; 11:47

Tottenham Hotspur are leading the competition to sign Ajax U21 midfielder Stanis Idumbo-Muzambo and have offered him a four-year contract.

His current deal expires this summer, but Spurs want him to sign next month and compete in the first-team squad.

A decision from the player is expected within the next few days.

[DH]

#THFC | #COYS | #tottenhamnewsG

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 21 grudnia 2023; 01:36


OFICJALNIE: Nuno Espirito Santo został nowym trenerem Nottingham Forest.

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 21 grudnia 2023; 01:35

Tottenham na poważnie podchodzi do walki o pozyskanie pożądanego stopera z Serie A, Radu Drăgușina. Genoa tej zimy zacznie dyskusje na temat potencjalnej sprzedaży od 30 milionów euro. [The Telegraph]

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 21 grudnia 2023; 01:35


Tottenham, Aston Villa i Brighton skontaktowały się z Juventusem celem zapytania o dostępność angielskiego skrzydłowego, Samuela Ilinga-Juniora. Na razie żadne oferty nie zostały złożone. [TUTTOmercatoWEB]

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 20 grudnia 2023; 21:32

Rekord Robercika mocno zagrożony: Kane https://streamin.me/v/52f4ad48

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 20 grudnia 2023; 16:02

[Fabrizio Romano] Understand Tottenham have now opened talks to sign Jean Clair Todibo in January. He’s high on Tottenham list, not easy deal with OGC Nice — but talks now starting. Spurs spoke also to player’s camp in the recent days. Todibo remains also on Man United list since June.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 20 grudnia 2023; 11:00

>>KRIS napisał:
>>Łapcie, czytajcie, polecam:<br />
<br />
https://twitter.com/LilywhiteLab/status/1737083742684909778?t=fXvyrsw4K-ypzzi8bLX5EQ&s=19


Bez zalogowania to sobie nie poczytamy ;)

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 20 grudnia 2023; 06:57

Trips w formie jak u nas xd

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 19 grudnia 2023; 20:33

Łapcie, czytajcie, polecam:

https://twitter.com/LilywhiteLab/status/1737083742684909778?t=fXvyrsw4K-ypzzi8bLX5EQ&s=19

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 grudnia 2023; 17:36

Zaczyna mnie wkurviać ta Aston Villa

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 grudnia 2023; 13:42

nic dziwnego, on im kibicuje

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 17 grudnia 2023; 13:27

Ivan Toney, któremu w styczniu kończy się zawieszenie, byłby zachwycony możliwością gry dla Arsenalu. Dla gwiazdy Brentford to najbardziej pożądany kierunek. [Fabrizio Romano]

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 grudnia 2023; 09:23

>>McFlay napisał:
>>TRANSFER NEWS : Radu Dragusin €30 million fee agreed, Spurs aren't messing around...<br />
<br />
[Sportsbible] <br />
<br />
#COYS
Genoa gra dobrze, nie oglądam ligi włoskiej, jakieś opinie o tym Rumunie?

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 16 grudnia 2023; 01:09

Dawno nie pisalm nic bo czesto mecze ogladam z lekkim opoznieniem (dzis akurat na zywo) ale wszytskie wasze komentarze zawsze po czytam, takze chlopaki piszcie bo pewnie wiecej takich jak ja, raczej czytajacych niz piszacych :)

Kulu znowu dzisiaj super mecz, takiego walczaka nam trzeba, nawet jak kiwka nie zawsze wyjdzie to biega za 2 i walczy za 3, a jak wyjdzie to albo ladna wrzutka albo dobry strzal. Patrzac ile za niego dalismy (polowa kasy wzgledem Brennana (ktory i tak mam nadzieje bedzie dobrym transferem) to super deal).

Davies godnie zastepuje van den vena, co jest lekko szokujace - tzn, to nie ta klasa, ale baboli robi jakby mniej niz w poprzednich latach. Zdecydownai elicze ze wstyczniu dokupia jakiegos obronce.

Ogolnie to lipa z kartkami, niestety czesto dostajemy zasluzenie te kartki, biisume niestety odcina czesto od myslenia, czasami takze sarra i udogiego - ale cala trojka to bardzo fajni gracze, ciekaw jestem co wyrosnie z sarra i udogiego bo to w sumie jeszcze gowniarze.

Wkurza mnie troche Son z tym jego.. hmm dziwna czasami gestykulacja albo machaniem rekami jak idzie akcja i ktos mu nie poda, mimo ze czasami nie ma jak lub jest na gorszej pozycji, to ten i tak ma mine jakby mu ktos gola ukradl, no takie to troche dziwne i egoistyczne. Nie mowie ze to egoista, bo tak go nie postrzegam ale ta gestykulacja mnei wkurza, troche jak bruno fernandes, taka primadonna.

Skipp, no coz, poprostu jest i powinien wchodzic na koncowki gdzie wynik pewny zeby podawac w bok i biegac za pilka, to jest koles na poziomie championship mimo ze pewnie mily chlopak ale nie oszukujmy sie, niz juz wiecej z niego nie bedzie, to taki harry winks 2.

Vicario bardzo pozytywnie zaskakuje, w preseason wygladalo ze kupilismy przecietna tansza alternatywe Rayi, a tu taka niespodzianka. Nie ogladam ligi wloskiej i kolesia nie kojarzyulem, pewnie dlatego tak duzo zaskoczenie.

Ogolnie dzisiaj ciezki mecz ktory rownie dobrze mogl skonczyc sie remisem a gdby strzelili nam na 1-1 to i przegrac moglismy, bo i takie mecze juz w tym sezonie oddlismy. Tym razem sie udalo. Za tydzien bedzie bez udogiego i bissumy cieezko. Obstawiam ze na obrone wejdzie emerson lub dier a davies na za udogiego.

Moze by tak odpalic juz watek z plotkami transferowymi? :)



Kulu znowu dzisiaj super mecz, takiego walczaka nam trzeba, nawet jak kiwka nie zawsze wyjdzie to biega za 2 i walczy za 3, a jak wyjdzie to albo ladna wrzutka albo dobry strzal. Patrzac ile za niego dalismy (polowa kasy wzgledem Brennana (ktory i tak mam nadzieje bedzie dobrym transferem) to super deal).

Davies godnie zastepuje van den vena, co jest lekko szokujace - tzn, to nie ta klasa, ale baboli robi jakby mniej niz w poprzednich latach. Zdecydownai elicze ze wstyczniu dokupia jakiegos obronce.

Ogolnie to lipa z kartkami, niestety czesto dostajemy zasluzenie te kartki, biisume niestety odcina czesto od myslenia, czasami takze sarra i udogiego - ale cala trojka to bardzo fajni gracze, ciekaw jestem co wyrosnie z sarra i udogiego bo to w sumie jeszcze gowniarze.

Wkurza mnie troche Son z tym jego.. hmm dziwna czasami gestykulacja albo machaniem rekami jak idzie akcja i ktos mu nie poda, mimo ze czasami nie ma jak lub jest na gorszej pozycji, to ten i tak ma mine jakby mu ktos gola ukradl, no takie to troche dziwne i egoistyczne. Nie mowie ze to egoista, bo tak go nie postrzegam ale ta gestykulacja mnei wkurza, troche jak bruno fernandes, taka primadonna.

Skipp, no coz, poprostu jest i powinien wchodzic na koncowki gdzie wynik pewny zeby podawac w bok i biegac za pilka, to jest koles na poziomie championship mimo ze pewnie mily chlopak ale nie oszukujmy sie, niz juz wiecej z niego nie bedzie, to taki harry winks 2.

Vicario bardzo pozytywnie zaskakuje, w preseason wygladalo ze kupilismy przecietna tansza alternatywe Rayi, a tu taka niespodzianka. Nie ogladam ligi wloskiej i kolesia nie kojarzyulem, pewnie dlatego tak duzo zaskoczenie.

Ogolnie dzisiaj ciezki mecz ktory rownie dobrze mogl skonczyc sie remisem a gdby strzelili nam na 1-1 to i przegrac moglismy, bo i takie mecze juz w tym sezonie oddlismy. Tym razem sie udalo. Za tydzien bedzie bez udogiego i bissumy cieezko. Obstawiam ze na obrone wejdzie emerson lub dier a davies na za udogiego.

Moze by tak odpalic juz watek z plotkami transferowymi? :)">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 16 grudnia 2023; 00:25

TRANSFER NEWS : Radu Dragusin €30 million fee agreed, Spurs aren't messing around...

[Sportsbible]

#COYS

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:47

kolejny dobry mecz Daviesa, nie przypuszczałem, że to kiedyś napiszę

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:31

Bissouma, ty kartoflu.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:10

Lub Arsenal, lub Brendford lub Aston Villa lub porażka z City 4:3, która pewnie by nastąpiła gdyby nie sędzia. Gdybać można bez końca. Też uważam, że póki co mamy duuużo więcej pecha niż szczęścia ale wierzę, że los kiedyś odda to co zabrał.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:06

>>KRIS napisał:
>>;Dodajcie z 6 pkt (tylko 6 bo można bylo ugrac wiecej) za choćby pechowo wypuszczone Wolves i West Scum i byłby lider.<br />
<br />
Ehhhh...

Bardziej mnie zniesmaczyła porażka z Villa niż z Wolves, co do Hamu zgoda

odajcie z 6 pkt (tylko 6 bo można bylo ugrac wiecej) za choćby pechowo wypuszczone Wolves i West Scum i byłby lider.<br />
<br />
Ehhhh...

Bardziej mnie zniesmaczyła porażka z Villa niż z Wolves, co do Hamu zgoda">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:05

Dodajcie z 6 pkt (tylko 6 bo można bylo ugrac wiecej) za choćby pechowo wypuszczone Wolves i West Scum i byłby lider.

Ehhhh...

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 23:02

Bissoumie nakopać po raz kolejny do doopy.

W przyszłym tygodniu znowu latanie składu (nie zagra Biss i Udogie).

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:58

3 punkty, czyste konto i męska rozmowa

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:57

Na razie jeszcze trzeba bronić

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:54

Bissouma nas zachwycił początkiem sezonu a teraz wrócił Bissouma Conte. Jednak to wciąż zawodnik diament, którego można wyszlifować. Gdyby Bentancur byl w końcu bez kontuzji to myślę, że by odżył w tej parze. Najważniejsze były 3 pkt i ten warunek został spełniony. Amen lecimy dalej.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:53

>>KRIS napisał:
>>8 minut kurva ??!!!

Idiota. Może te zapomniane z pierwszej połowy

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:52

8 minut kurva ??!!!

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:35

Traci piłkę i później leci na pełnej w zawodnika. Totalny debilizm

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:33

Ma więcej kartek od Romero

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:32

Wszyscy patrzą na brutalność Romero, ale zjeb Bissouma nie dość że traci to jeszcze w ****.owy sposób fauluje

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:32

Bissouma jest chvjiwy od czerwonej z Luton.

Cień gracza z początku sezonu

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:31

Bissouma się odkleił przy 2:0...

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:31

Kretyński jebanny kurva

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:30

Był spokojny mecz

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:30

Czerwona

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:30

Sam zrobił dwa problemy, wkur.wil mnie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:29

Z****** gość

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:29

Czerwona

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:29

Bissouma ma te straty

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:28

Po cieszynce cieszę się bo widzę, że Kulu strzelił 2 gole. Brawo

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:26

Ale jabnąl

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:26

Ostatnie minuty wzięli się do roboty i są efekty!

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:25

Kulu ufff

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:22

Gorszego sędziego nie widziałem. Ewidentnych fauli nie widzi

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:21

Chwile wcześniej dobrze zapowiadającą się akcje ziebał drewniany Skipp.

On tylko przeszkadza zamiast grać

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:20

Spalony

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:20

Ostrzeżenie pierwsze i ostatnie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:19

Spalony

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:19

>>McFlay napisał:
>>Nic nie gwiżdżę jakby go wyrwali z jakiejś innej bajki. W pierwszej połowie gościu Skippa sfaulował a dał faul dla forrest

Dokładnie, sędzia jest z******

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:18

Vo my wgl gramy z takimi patałachami

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:18

No to fajnie
Co za wstyd

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:18

Jprdl jak tak można bronić?!

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:11

Nic nie gwiżdżę jakby go wyrwali z jakiejś innej bajki. W pierwszej połowie gościu Skippa sfaulował a dał faul dla forrest

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 22:09

Co odpierdala ten sędzia ?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:53

Gramy lekko do doopy i wygrywamy. Piękna wrzutka Kulu. Ciekawe jak będzie wyglądać druga połowa.

Szkoda tylko że zamiast drewnianego i elektrycznego Skippa nie wszedł spokojniejszy Hojbjerg

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:51

Dziwny mecz. Wolny i ospały w naszym wykonaniu. Po zejściu Brennana trochę gorzej to wygląda i zdecydowanie za dużo błędów !!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:51

Ten gol jest cudowny bo ten strasznie śmierdział strata punktów. Nottingham jest jak West Ham. Nie gra ładnej piłki ale punkty lub nerwy napsuć może każdemu. Oby 2 połowa przyniosła 2 gola i spokój w nasze szeregi. Zbierajmy punkty i czekajmy na Maddisona i Van den Veena bo to już niedługo mam nadzieję. Ten drugi ponoć 5 stycznia.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:48

Uhu

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:47

Jest! Napinacz Richarlison!

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:42

Udogie jakiś elektryczny

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:33

Defensywna zmiana... ławka krótka

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:32

Na szczęście tylko łuk brwiowy

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:32

Czy te kontuzje kiedyś się skończą ?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:30

Kolejny kur.wa uraz

Gra się dziś słabo klei

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:16

Szkoda szansy Sona

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 15 grudnia 2023; 21:08

COYS

odpowiedz