» Plotki transferowe - lato 2017

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-07-11 11:18:09 komentarzy: 44

Poniżej przedstawiamy plotki transferowe dotyczące Tottenhamu. Konkretne doniesienia będziemy pisać w osobnych, pojedynczych newsach. Zapraszamy do dyskusji.

Piątek (21.07.2017)

- Everton złoży propozycję wypożyczenia Moussy Sissoko. Tottenham spróbuje wykorzystać Francuza pzy sprowadzeniu Rossa Barkleya. [Twitter]

Czwartek (20.07.2017)

- London Evening News donosi, że Tottenham obserwuje sytuację Riyada Mahreza i liczy na obniżenie wymagań finansowych przez jego obecny klub. "Lisy" liczą na ofertę w wysokości 50 milionów funtów.

- Tottenham złożył ofertę 22 milionów funtów za skrzydłowego AC Milan - Suso. Propozycja została odrzucona. [Telegraph]

-------------------

Czwartek (13.07.2017)

- Media donoszą, że Tottenham zaakceptował ofertę w wysokości 45 milionów funtów + 5 milionów zmiennych za Kyle'a Walkera. Anglik odbędzie badania w Manchesterze w piątek. [Daily Mail, Telegraph]

- Leo Messi i Neymar namawiają włodarzy Barcelony na sprowadzenie Dele Allego. [Daily Star]

Środa (12.07.2017)

- Dani Alves oficjalnie zawodnikiem PSG. Powracamy do tematu Kyle'a Walkera?

- Dziś na konferencji prasowej PSG ogłosi transfer Daniego Alvesa. Czy to oznacza powrót plotek dotyczących Walker'a? [Sky Sports]

Wtorek (11.07.2017)

- West Brom planuje zaoferować 16 milionów funtów za Kevinna Wimmera. [Twitter]

- Manchester United zaproponuje Tottenhamowi kolejną ofertę za Erika Diera, która ma opiewać na 60 milionów funtów. [Clubcall]

- Tottenham jest zainteresowany kupnem Kelechi Iheanacho z Manchesteru City za około 20 milionów funtów. O piłkarza walczą również West Ham i Leicester. [Metro]

- Spurs ciągle obserwują Maxa Mayera, którego w swoim zespole widzi Mauricio Pochettino. [Squawka]

 

Pierwszą część naszej relacji z okienka transferowego znajdziecie tutaj.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: PiVi Wysłano: 22 lipca 2017; 11:54

Suso z Milanu nawet nie jest na ławce w dzisiejszym meczu z Bayernem. Fajnie jakbyśmy go ściągnęli :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 21 lipca 2017; 14:02

Mauricio Pochettino on transfers: "We might add a few players but I'm very calm. I believe in my squad & the academy." #THFC #transfers

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 21 lipca 2017; 10:32

Mahrez, Barkley i Foyth. Wystarczy, a w sumie pewnie około 80 mln funtów, a 70 mln na dzień dzisiejszy mamy w tym okienku zarobionych.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 21 lipca 2017; 02:57

Widze coś nowego w temacie się pojawiło ale nadal nic konkretnego. Co do Mahreza to sprawa jest jasna jak Arsenal go nie sprowadzi to tym bardziej Tottenham. A skończy się jeszcze tak że zostanie tam gdzie jest. Z tym Suso jakiś transfer by to był ale widze z tym klubem nawet nie chce już nikt czegoś konkretnego negocjować. Jeszcze troche i zacznie się rozpaczliwe sprowadzanie przepłaconych zawodników i jeszcze kto wie może Arsenal lub kto inny wyrucha nas z Barkleya.

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 20 lipca 2017; 23:52

Spurs - ja oczekuje jednego swietnwgo ofensywnego pilkarza.
Black - mimo ze najczesciej nie da sie Ciebie czytac, musze przyznac - masz absolutna racje co do terminu kupna, im wczesniej tym lepiej. Kto wie jaki sezon zagralby Sissoko gdyby przyszedl do nas na poczatku lipca.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 20 lipca 2017; 17:00

Arsenal have shown an interest in Ross Barkley who is demanding £100k-a-week at his next club. (Source: London Evening Standard)

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 19 lipca 2017; 16:32

W sumie pisałem to ale napisze jeszcze raz. Zamiast zabrać jakiegoś jednego nowego zawodnika przykładowo Meyera do stanów by się wyrobił na takim wyjeździe to **** czekamy aż sezon się rozpocznie na dobre i na tego zbawiciela Barkleya. Dla mnie to jest bardzo dobry zawodnik wzmocnienie na lata ale jak nasz plan transferowy opiera się na tym że jest szansa że pod koniec sierpnia on nam podpisze to nie mam pytań.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 19 lipca 2017; 16:25

Bez transferów nie poradzimy sobie jednocześnie z premier league i champions league. Nie będzie konkretnej rotacji to skład nam się wypali na kilka miesięcy przed końcem sezonu. Jeszcze inne ogórkowe rozgrywki to już nie wspominam. Jeśli chcemy coś zrobić na wielu frontach to z tym składem nie poradzimy sobie. Jak w krytycznych momentach będzie wchodzić Sissoko i Janssen zamiast jakiegoś konkretnego zmiennika to **** strzeli całe te wasze transferowe nastawienie.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 19 lipca 2017; 16:07

To ja już nie wiem czego wy chcecie,zawodników z prawdziwego zdarzenia czy do łatania składu,zrozumcie że co to tych pierwszych to ktos musiałby albo odejść z podstawy albo kontuzja na nie wiadomo ile bo nikt konkretny nie będzie siedział u Nas na ławeczce i czekał na czanse

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 19 lipca 2017; 14:30

Skoro w zeszłym sezonie były widoczne braki kadrowe to logiczne, że teraz po odejściu kilku zawodników nie będą one mniejsze. Nikt nie oczekuję cudów tylko łatania konkretnych pozycji na ławce oraz wydania pieniędzy, które już zrobiliśmy. Z początku zrozumiałe było, że Levy czeka aż coś zarobi by kupować. Teraz ludzie czekają na nasz ruch transferowy.

odpowiedz
Autor: Arracan Wysłano: 18 lipca 2017; 17:45

Aleście się uparli na transfery... To nie FM, nie trzeba co okienko wydawać nie wiadomo ile, żeby mieć mocny zespół. Od kupowania zespół nie staje się lepszy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 lipca 2017; 13:22

Podobno poszła oferta za Kovacicia 25mln, ale Real ją wykpił.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 17 lipca 2017; 12:43

A u Nas dalej cisza....

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 15 lipca 2017; 20:17

Nie doczekamy się tego nowego zawodnika. Nie wiem na co oni czekają chyba aż sezon się zacznie.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 14 lipca 2017; 19:06

Oczekuję wydania 50 mln funtów na transfery.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 14 lipca 2017; 16:00

Nie ma co jeszcze pisać że Trippier godnie zastąpi Walkera. Kyle w Man City to jednak spora strata i wzmocnienie rywala. Nowy zawodnik na jego pozycje mimo wszystko był by wskazywany. Trippier przez wiekszość sezonu przepadl na ławce czasem coś pograł i na koniec sezonu trafiła mu się forma ale czy ja wiem jak ma grać cały sezon w podstawie za Walkera na pewno nie jestem tak pewny jak wy.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 lipca 2017; 17:25

Tottenham are to meet Sporting Lisbon bosses and thrash out deal for £26.5m-rated midfielder Adrien Silva. (Source: Sun Sport)

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 lipca 2017; 17:08

Kyle Walker to Manchester City is £50m up front + £3m add-ons, a record for a defender and Englishman.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 lipca 2017; 16:01

Zawsze ostatki muszą być bonusów?,co my na łasce City jesteśmy?,a jednak stało sie,Pa Walker

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 13 lipca 2017; 12:01

Rok temu nikt ważny oprócz Wanyamy nie przyszedł a zaliczyli progres 15 punktów w lidze. Ta drużyna jest młoda i rozwija się sama w sobie. Zresztą jak widzę co robi Edwards na ME u-19 to zastanawiam się po co nam kolejny pomocnik. To nieoszlifowany geniusz

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 lipca 2017; 11:35

Dwa lata temu też były smęty, że transfery kijowe, a był to jeden z naszych najlepszych sezonów. Poch, dzieci, jest w tej drużynie najważniejszy; jak powiedział, że “utrzymanie ważnych zawodników jest naszym celem", to znaczy, że tego właśnie Tottenham potrzebuje.

Black, lubisz gadać, gadaj, ale uwierz, ze pieprzysz bez sensu. A żeby zrozumieć co dla nas znaczy żyd, żydowski, żydowstwo, musisz poczytać jeszcze dużo internetu.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 lipca 2017; 07:55

W tym sezonie tez mielismy dostawac wpierdole,wypaśc poza 10 i wgl,stracic pół składu xd,a jednak widzisz,wicemistrz

odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 13 lipca 2017; 07:23

Nie wierze, żeby Poch nie chciał wzmocnić kadry.
Na moje podał x nazwisk, które widzi w klubie i x nazwisk, których nie widzi w kadrze.
Trzeba tylko czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 13 lipca 2017; 00:52

Widze wychodze tu na jakiś czarny charakter albo jakiegoś prowokatora ze strony Arsenalu nie zdziwie się jak jeszcze to zostanie mi wypomniane. Widze mamy odmienne poglady na prawidłowe funkcjonowanie tego klubu. Jesteście po jednym z najlepszych sezonów jak wspominaliście tego klubu i teraz myślicie że nic tylko czekać na nastepny sezon. Mylicie się i w sumie kwestia czasu kiedy się o tym przekonacie. Może wybrałem zły okres na udzielanie się na tego typu stronie bo zawsze w czasie transferowym irytuje mnie bierność klubów tego pokroju co mają ogromny potencjał i zamiast iść za ciosem by w nastepnym sezonie zostać swego rodzaju czarnym koniem kończy się jak kończy bo zabrakło kilku nazwisk albo jakiegoś w miare klasowego zawodnika na jakąś pozycje ale to już tak ogolem. Już samo pisanie że Tottenham najlepiej obył by się bez okienka tranaferowego jest śmianiem się z tego klubu. Pochettino chciał zrobić nowe Atletico widze gość też powinien zostać wyśmiany. Czytam dalej znowu to samo. Wyganianie do Man City bo chciał bym coś więcej dla tago klubu podkreślam ze sporym potenciałem. A co do wielce urażonego jest pan żydem że tak zabolało ? W takim przypadku jestem w stanie to zrozumiec. Bo chyba nie chodzi o tego biznesmena co jeszcze nie raz wyrucha ten klub w dupe ? Co tylko potrafi być konkretnie aktywny przy zarabianiu na swoich zawodnikach przy transferach. No chyba że myślisz że żydami określiłem cały klub.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 12 lipca 2017; 23:50

" Pewnie zapytacie jak zwykle kto mi to powiedział ale sami się przekonacie. " Prorok jebany się znalazł.

"W sumie kukiel was rozboli podczas sezonu jak braki naszego składu będą się odbijać na wyniki." Wiesz jaki będzie tego plus? Pewne osobliwości dadzą sobie spokój z kibicowania i przerzucą się na jakieś City, które spełni ich oczekiwania transferowe.

"W sumie żydy to chyba mają w kodzie genetycznym wpisane skapstwo." Tym zdaniem przejebałeś sobie dożywotnio, myślę, że nie tylko u mnie. Pseudokibicu.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 12 lipca 2017; 23:38

Jakie wpisy miały iść w zapomnienie ? Pewnie te gdzie napisałem prawde o tym klubie i tym co nas czeka jeśli nic się nie zmieni. W sumie kukiel was rozboli podczas sezonu jak braki naszego składu będą się odbijać na wyniki. Będzie maskowanie się stadionem i tym podobne kwestie. Jak wspominałem kontuzje spadki formy kluczowych zawodników i taki będzie finał nic konkretnego ani w krajowej lidze ani w europie a mogliśmy bo zrobić coś na miare Monaco. Jeśli wszystko sprowadza się do obecnego planu transferowego jak podawali to nic konkretnego nas nie czeka. Pisze to samo jak jakiś maniak ale bez przesady nie jesteśmy aż tak nisko by nie wykopać kilku młodych ciekawie zapowiadających się zawodników i podpisać ich przed tym jak zrobi to kto inny. W sumie żydy to chyba mają w kodzie genetycznym wpisane skapstwo.

odpowiedz
Autor: Brendon Wysłano: 12 lipca 2017; 22:04

miały by, był by, mieli by
To tylko w poniższej wypowiedzi, a z wielu innych można te przykłady mnożyć.
Ty oświecasz to forum swoimi mądrościami, to i ja Cię oświecę w takim razie. Podane przykłady pisze się razem.
Cząstkę -by z czasownikami w trybie przypuszczającym piszemy łącznie. No chyba, że jeszcze tego nie przerabiałeś.

I moim skromnym zdaniem właśnie bardzo dobrze, że ten temat został okrojony, bo przynajmniej część wpisów poszła w zapomnienie.

A tak poważnie, to temat został okrojony, żeby już nie wspominać o Klaassenie i tych kilku innych, dzięki którym potęgą byśmy byli.

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 12 lipca 2017; 21:36

>>;PachPuch napisał:
>>Sprzedaliśmy Luke McGee do Portsmouth FC czy poszedł na wypożyczenie?

Sprzedany

achPuch napisał:
>>Sprzedaliśmy Luke McGee do Portsmouth FC czy poszedł na wypożyczenie?

Sprzedany

">odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 12 lipca 2017; 21:12

To znowu się zaczyna temat Walkera. Jak odejdzie za te 60 mln czy ile tam się by obgadali to jest konkretny zarobek co prawda nie licze że wszystkie zarobione pieniadze z zawodników miały by iść na transfery ale jednak wypadało by coś posprowadzać. Coś wiadomo o Sissoko ? Bo jak na takiego zmeczonego Tottenhamem coś długo się wybiera do tej Francji. Jak by go wyjebać do Chin to był by złoty interes tego okna. Tam wiadomo ile można dostać. Jak nie ma w planach napastnika to Janssen ma spokojne miejsce na ławce na kolejny sezon. W sumie teraz nawet nie wiem kogo mieli by sprowadzić.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 12 lipca 2017; 16:08

Okrojony jest czytelniejszy, już przy poprzednich okienkach chciałem by kroili :) Na upartego można by tylko zostawić linka do starego newsa "Starsze plotki" czy coś takiego.

Gdzie ten nowy napastnik? :P

Na upartego można by tylko zostawić linka do starego newsa "Starsze plotki" czy coś takiego.

Gdzie ten nowy napastnik? :P">odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 12 lipca 2017; 15:24

Moim skromnym zdaniem właśnie źle że post został okrojony. Może czytelniej ale jednak cała baza wpisów poszła w zapomnienie w sumie nie istotne. Walker moim zdaniem jak już odejdzie to do Man City tak czy inaczej pozostanie w Anglii. Zobaczycie że tak będzie anglikowi najlepiej w swoim kraju a to że zasilimy rywala z czołówki to może z punktu widzenia sportowego będzie się nie podobać ale też nie będziemy go wysyłać tam gdzie nie chce grać. Pewnie zapytacie jak zwykle kto mi to powiedział ale sami się przekonacie.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 12 lipca 2017; 11:58

Moim zdaniem Walker jak zostanie sprzedany to napewno nie w Anglii tylko gdzieś po za wyspy . .

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 12 lipca 2017; 11:57

Gdzieś czytałem że city chce Danillo z Madrytu więc raczej Kyle zostanie

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 12 lipca 2017; 11:36

Sprzedaliśmy Luke McGee do Portsmouth FC czy poszedł na wypożyczenie?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 12 lipca 2017; 10:10

Jedyny który odejdzie z tej kadry wydaje sie Walker,przy podpisaniu przez PSG Alvesa to jest bardzo bardzo prawdopodobne,tylko po co taaak wzmacniamy rywala?

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 12 lipca 2017; 09:13

Wystarczy kupić kogoś dobrego na skrzydło i zmiennika za wimmera skoro ten chce odejść i nikogo nie sprzedawać i będzie okej ;)

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 12 lipca 2017; 09:00

Cóż najwidoczniej nie zrobimy żadnych transferów a damy wykazać się młodzikom :) To było by dobre utrzymać się w TOP4 nikogo kupując. I to jest całkiem możliwe. Pamiętajcie ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=LBd-Jgw_ddU

To było by dobre utrzymać się w TOP4 nikogo kupując. I to jest całkiem możliwe. Pamiętajcie ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=LBd-Jgw_ddU">odpowiedz
Autor: outsidethebox Wysłano: 12 lipca 2017; 08:19

>>Black napisał:
>>Co ten post został tak okrojony ?


Żeby było czytelniej. Zły pomysł?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 lipca 2017; 23:51

Widać, że Twoje pierwsze okienko tutaj.

Komornik chyba mówił, że się nie udziela przez okienko. Inna opcja to szkoda mu odpisywać na pewne komentarze.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 11 lipca 2017; 22:47

Co ten post został tak okrojony ?

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 11 lipca 2017; 21:25

a tak z innej beczki Komoras żyje bo ni widu ni słuchu???

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 11 lipca 2017; 15:45

Jak na moje zdanie to Meyer odpada bo zapewne jakies 40 mln,Kelechi to moje takie malutkie marzenie ale juz po ptakach,przydałby sie taki ktos al'a Lamela/Son

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 11 lipca 2017; 14:21

Kelehi byłby wg mnie pożyteczny u nas. Trochę jako zmiennik Kane'a, ale też jest to pieśń przyszłości. W MC nie dawano mu szans rywalizacji z Aguero; mi się wydaje, że w tym chłopie jest moc. Chociaż pewnie po tych dwóch (?) latach bezczynności, postawi na grę, czyli na Lester.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 11 lipca 2017; 11:50

Iheanacho ustalił już warunki kontraktu z Leicester i SkySports piszę, że niedługo powinna być oficjalka.

odpowiedz